MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » MİNİK YÜREKLER 15 TEMMUZ ŞEHİT VE GAZİLERİNİ YÜREKLERİNDE TAŞIYOR
MİNİK YÜREKLER 15 TEMMUZ ŞEHİT VE GAZİLERİNİ YÜREKLERİNDE TAŞIYOR
MİNİK YÜREKLER 15 TEMMUZ ŞEHİT VE GAZİLERİNİ YÜREKLERİNDE TAŞIYOR

MEHMETÇİK İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ ARASINDA” 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ ANISINA” TURNUVA DÜZENLENDİ.

Siverek ilçesinin saygın ilkokullarından biri olan Mehmetçik İlkokulu öğrencileri 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri ve Gazileri Anısına futbol ve yakan topu turnuvası düzenlendi.

Sona eren turnuva sonucunda başarılı olan takımlara kupaları ve madalyalarının verilmesi amacıyla okulun konferans salonunda veli ve öğretmenlerin katılımıyla törenle başarılı takımlar ödüllerini aldılar.

Şehit ve gazilerimize her zaman minnettar olduklarına dikkat çeken okul müdürü Ferit Akçalı, turnuvanın amacının 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri ve Gazileri Anısının yaşatmak anıları önünde saygıyla eğilmek olduğunu belirterek şunları kaydetti” 15 Temmuz Gazi ve Şehitleri Anısına düzenlediğimiz Futbol ve Voleybol turnuvalarımızın sonucunda Birinci olan sınıflarımıza Kupa ve madalya verilirken turnuvalarda ikinci ve üçüncü olan öğrencilerimize de madalya vererek başarılarını pekiştirmiş olduk. Öğrencilerimizin madalyalarını davetlilerimizin ve velilerimizin de katılımıyla okulumuz konferans salonunda verdik. Siz değerli velilerimizin desteği ve öğrencilerimizin başarılarıyla kocaman bir aileyiz” dedi.

 

📆 20 Mayıs 2019 Pazartesi 13:30   ·   💬 0 yorum   👀 200 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 MAYIS 2020(www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 21 MAYIS 2020(www.siverekgazeteleri.com)

YAZARLAR