MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet » MÜDÜRLERİN GÖREVDEN ALINDIKLARI İDDİALARI ASILSIZ ÇIKTI!
MÜDÜRLERİN GÖREVDEN ALINDIKLARI İDDİALARI ASILSIZ ÇIKTI!
MÜDÜRLERİN GÖREVDEN ALINDIKLARI İDDİALARI ASILSIZ ÇIKTI!

Siverek’te bazı kurum müdürlerinin görev alındığı iddiaları gündemdeki yerini korurken görevi başında olan müdürler, iddiaları yalanladı.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde son dönemlerde kamu kurum müdürlerinin görevden alındığına yönelik iddialar gündemdeki yerini koruyor.

Bazı sosyal medya hesaplarından ilçedeki birçok kurum müdürünün görevden alındığına yönelik iddialar sıcaklığını korurken muhabirlerimizin ulaştığı müdürler iddiaların asılsız olduğunu dile getirdi.

Konuyla ilgili Tapu Müdürü Yasin Kuyugöz Siverek Son Haber muhabirine açıklamada bulunarak görevinin başında olduğunu söyledi.

Bugün yaptığı bir telefon görüşmesinde iddialardan haberdar olduğunu dile getiren Kuyugöz, “Yaklaşık 2 ay önce Siverek ilçesine atandım. Görev değişikliği talebim olmadığı halde görevden alındığım iddiası tamamen asılsızdır. Söz konusu iddiaları genel müdürlüğümüz ile de istişare ettik. Asılsız iddiaların bazı basın yayın organlarında olduğunu görünce hukuk birimimiz ile görüştük. Asılsız iddiaları ortaya atanlar hakkında suç duyurusunda bulunmayı düşünüyoruz.” dedi.

Emniyet Müdürlüğü ile yapılan görüşmede ise herhangi bir görev değişikliğinin olmadığı Emniyet Müdürü Özer Bilgehan’ın görevinin başında olduğu bildirildi.

Siverek Son Haber muhabirleri, Alay Komutanı Recep Çalışkan ve Jandarma Komutanı Mustafa Deniz’inde görevlerini sürdürdüklerine bilgisine ulaştı.

 

 

Galeri
📆 02 Aralık 2020 Çarşamba 15:09   ·   💬 0 yorum   👀 2.082 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 22 OCAK 2021 CUMA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 21 OCAK 2021 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR