MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet » Oda Başkanından Vatandaş Ve Esnafa Çağrı
Oda Başkanından Vatandaş Ve Esnafa Çağrı
Oda Başkanından Vatandaş Ve Esnafa Çağrı

 

Hacı İnan, “Kamu malları hepimizin, onlara sahip çıkalım”

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde belediye tarafından yapılan hizmetlerin vatandaşlar tarafından zarar verilmesine tepki gösteren Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hacı İnan, vatandaş ve esnafa çağrıda bulundu.

İlçenin çeşitli semtlerinde bulunan kamu mallarına kasıtlı ya da kasıtsız bir şekilde zarar veren kimliği belirsiz kişilere seslenen oda başkanı Hacı İnan, kamu mallarına sahip çıkılmasını istedi.

Belediyenin halk için yaptığı hizmetlerin, vergilerle yapıldığını belirten Siverek Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hacı İnan, “Yeşil alanlar kentlerin akciğeri olduğu gibi vatandaşların çocuklarıyla torunlarıyla dinlenip zamanlarını en iyi şekilde değerlendirdiği yerlerdir. Belediyenin imkânlarını zorlayarak yaptığı yeşil alanları ve yol çalışmaları bazı kendini bilmez insanlar tarafından tahrip ediliyor, Vatandaş olarak bu tahribata karşı duyarlı olmalıyız parklarımıza yeşil alanlarımıza vatandaş için yapılan hizmetlere zarar verenleri uyarmalıyız, bizim için yapılan hizmetler kamu malı sayılmalı yani o parklar hepimizin mülkiyetidir, kendi bahçemize nasıl sahip çıkıyorsak yeşil alanlarımıza sahip çıkmalıyız.” dedi.

Vatandaşların rahat bir nefes alması ve çocuklarıyla birlikte zaman geçirmesi amacıyla Siverek Belediyesince yapılan bazı parkların kendini bilmez, vicdan sahibi olmayan şahıslar tarafından tahrip edilmesi vatandaşların tepkisine neden oldu.

Son bir yılda çok sayıda parkın ve yol çalışmasının tahrip edilip zarar verilmesi üzerine belediye ekipleri tahrip olan parklar ve bölgelerde yol yenileme çalışması başlattı.

Galeri
📆 11 Mart 2021 Perşembe 19:30   ·   💬 0 yorum   👀 693 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 2 AĞUSTOS 2021 PAZARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 31 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ gazete siverek Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. siverek hedef gazetesi BAŞKAN YILDIZ Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı siverek gazete FATİH ERBAKAN Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler ŞANLIURFA GAZETESİ Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü siverek Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Urfa Haber Şuçgad’tan Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! ŞANLIURFAHABER Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Geleceğin Sanatçıları Belediye Kurslarında Yetişiyor Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti siverek gazetesi Viranşehir Belediyesi Osb Yolunu Genişletiyor ŞANLIURFA HABER ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SİVEREK HABER SİVEREKHABER AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu siverek gazeteleri SİVEREKGAZETELERİ