MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » PARK VE YEŞİL ALANLAR ZARARLI BÖCEKLERE KARŞI İLAÇLANIYOR
PARK VE YEŞİL ALANLAR ZARARLI BÖCEKLERE KARŞI İLAÇLANIYOR
PARK VE YEŞİL ALANLAR ZARARLI BÖCEKLERE KARŞI İLAÇLANIYOR

Siverek Belediyesince yeşil alanlar korunurken park, refüj ve yeşil alanlarda bulunan ağaçlar ile bitkiler zararlı böceklere karşı ilaçlanıyor.

 

Çevreyi ve yeşili korumaya büyük önem veren Siverek Belediyesi, park ve yeşil alanlarda bulunan ağaçlar ile mevsimlik çiçekleri zararlı böceklere karşı ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

 

Yeşil alan ve parklarda yaprak biti, ağaç gövdesi kurdu, yaprak sineği ve yabani otlara karşı ilaçlama çalışması yürüten ekipler, haşerenin yeşile zarar vermesini önlüyor.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, yeşilin ve doğanın korunduğuna vurgu yapılarak, şu ifadeler kullanıldı

 

Kentimiz genelinde yeşil alanlar ile kaldırımlarda bulunan ağaçlar, ekiplerimiz tarafından hastalık ve zararlı haşerelere karşı ilaçlanmaktadır. Yapılan ilaçlama sayesinde park ve yeşil alanlarımız korunurken bitkiler ise daha yeşil ve sağlıklı görünüme kavuşturuluyor.”

Galeri
📆 18 Mayıs 2020 Pazartesi 12:43   ·   💬 0 yorum   👀 215 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 KASIM 2020 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 KASIM CUMA 2020 www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR