MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet » PARTİ BAŞKANI DEDAŞ’U MUM İLE PROTESTO ETTİ
PARTİ BAŞKANI DEDAŞ’U MUM İLE PROTESTO ETTİ
PARTİ BAŞKANI DEDAŞ’U MUM İLE PROTESTO ETTİ

Şanlıurfa’da ikinci kuruluş yıldönümü nedeniyle basın toplantısı düzenleyen Yeniden Refah Partisi İl Binasında elektrikler kesildi. İl Başkanı İsa Döğmeci, bir süre elektriklerin gelmesini bekledi ancak daha sonra tepki olarak açıklamasını mum ışığında yaptı.

 

Yeniden Refah Partisi’nin ikinci kuruluş yıldönümü nedeniyle Şanlıurfa İl Binasında basın toplantısı düzenlendi. Partinin İl Başkanı İsa Döğmeci, ikinci yıl dönümü nedeniyle gazetecilere açıklama yapmak istedi ancak toplantıdan önce bölgede elektrik kesintileri yaşandı. Bir süre elektriklerin gelmesini bekleyen Döğmeci, elektrikler gelmeyince tepki olarak mum ışığında açıklama yaptı.

 

MUM IŞIĞIYLA PROTESTO

 

“Yıllardır eleştirdiğimiz DEDAŞ’ın yine elektriklerin olmaması münasebetiyle protesto açısından da mumlarımızı yaktık” diyen Döğmeci, “Yapmış olduğumuz eleştirinin yerinde ve doğru olduğunu gördük. Bu konuyla ilgili DEDAŞ’ı tekrar protesto ediyoruz” dedi.

 

Döğmeci, partinin ikinci kuruluş yıldönümü nedeniyle yaptığı konuşmada “Yeniden Refah Partimizi kurarken binlerce yol arkadaşlarımızla birlikte yaşadığımız heyecan, merhum liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın 1969’da başlattığı yürüyüşün ilk adımlarının heyecanı ile aynı heyecandı” şeklinde konuştu. Döğmeci, şu ifadelere yer verdi:

 

“Partimizi kurduğumuz o gün, mazlumların kurtuluş ümidinin yeniden yeşerdiğinin müjdesi olan tarihi bir gündü.

 

Partimizi kurarken, yola çıkarken zorlukları biliyorduk. Nasıl engellerle karşılaşacağımızı, hangi sıkıntılarla karşı karşıya kalacağımızı, bu yolun uzun ve meşakkatli bir yol olduğunu, bu yolda yürümenin zor ve zahmetli olduğunu biliyorduk.

 

Bu azim ve inançla yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye, hak ve adaletin hakim olacağı yeni bir dünya hedefine ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz.”

 

Galeri
📆 23 Kasım 2020 Pazartesi 16:37   ·   💬 0 yorum   👀 1.586 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 OCAK 2021 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 25 OCAK 2021 PAZARTESİ www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR