MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet » PARTİ BAŞKANI DEDAŞ’U MUM İLE PROTESTO ETTİ
PARTİ BAŞKANI DEDAŞ’U MUM İLE PROTESTO ETTİ
PARTİ BAŞKANI DEDAŞ’U MUM İLE PROTESTO ETTİ

Şanlıurfa’da ikinci kuruluş yıldönümü nedeniyle basın toplantısı düzenleyen Yeniden Refah Partisi İl Binasında elektrikler kesildi. İl Başkanı İsa Döğmeci, bir süre elektriklerin gelmesini bekledi ancak daha sonra tepki olarak açıklamasını mum ışığında yaptı.

 

Yeniden Refah Partisi’nin ikinci kuruluş yıldönümü nedeniyle Şanlıurfa İl Binasında basın toplantısı düzenlendi. Partinin İl Başkanı İsa Döğmeci, ikinci yıl dönümü nedeniyle gazetecilere açıklama yapmak istedi ancak toplantıdan önce bölgede elektrik kesintileri yaşandı. Bir süre elektriklerin gelmesini bekleyen Döğmeci, elektrikler gelmeyince tepki olarak mum ışığında açıklama yaptı.

 

MUM IŞIĞIYLA PROTESTO

 

“Yıllardır eleştirdiğimiz DEDAŞ’ın yine elektriklerin olmaması münasebetiyle protesto açısından da mumlarımızı yaktık” diyen Döğmeci, “Yapmış olduğumuz eleştirinin yerinde ve doğru olduğunu gördük. Bu konuyla ilgili DEDAŞ’ı tekrar protesto ediyoruz” dedi.

 

Döğmeci, partinin ikinci kuruluş yıldönümü nedeniyle yaptığı konuşmada “Yeniden Refah Partimizi kurarken binlerce yol arkadaşlarımızla birlikte yaşadığımız heyecan, merhum liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın 1969’da başlattığı yürüyüşün ilk adımlarının heyecanı ile aynı heyecandı” şeklinde konuştu. Döğmeci, şu ifadelere yer verdi:

 

“Partimizi kurduğumuz o gün, mazlumların kurtuluş ümidinin yeniden yeşerdiğinin müjdesi olan tarihi bir gündü.

 

Partimizi kurarken, yola çıkarken zorlukları biliyorduk. Nasıl engellerle karşılaşacağımızı, hangi sıkıntılarla karşı karşıya kalacağımızı, bu yolun uzun ve meşakkatli bir yol olduğunu, bu yolda yürümenin zor ve zahmetli olduğunu biliyorduk.

 

Bu azim ve inançla yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye, hak ve adaletin hakim olacağı yeni bir dünya hedefine ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz.”

 

Galeri
📆 23 Kasım 2020 Pazartesi 16:37   ·   💬 0 yorum   👀 1.622 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 22 NİSAN 2021 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 21 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı SİVEREKHABER Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı siverek BAŞKAN YILDIZ ŞANLIURFAHABER Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ SİVEREKGAZETELERİ ŞANLIURFA GAZETESİ Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu siverek gazeteleri Şuçgad’tan Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler SİVEREK HABER ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞANLIURFA HABER Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu Geleceğin Sanatçıları Belediye Kurslarında Yetişiyor Urfa Haber FATİH ERBAKAN Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Viranşehir Belediyesi Osb Yolunu Genişletiyor siverek hedef gazetesi gazete siverek Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış siverek gazete siverek gazetesi Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor