MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, Manşet » REKTÖR ÇELİK’TEN ŞUÇGAD’A ZİYARET
REKTÖR ÇELİK’TEN ŞUÇGAD’A ZİYARET
REKTÖR ÇELİK’TEN  ŞUÇGAD’A ZİYARET

 

Şanlıurfa’daki kurum ve kuruluşların yöneticilerini gazeteciler ile buluşturan Çalışan Gazeteciler Derneği, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik’i ağırladı.

Dernek binasında gerçekleşen ziyarette Rektör Çelik’i, Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak karşıladı.

Kendisini ağırladığı için dernek başkanı Tahir Gülebak’a teşekkür eden Rektör Çelik, “Harran Üniversitesi olarak basınla yakın ilişkiler içinde bulunmak istiyoruz. Aslında biraz geç kaldık.

Geçen sene üniversitemize davet etmiştik, epeyce de bir katılım olmuştu ama ondan sonra bir duraklama devri oldu.

Bundan sonra tekrar bir hamle yaptık işte yavaş yavaş sırasıyla hem sizin gibi değerli dostları hem diğer basın firmalarını ziyaret etmek istiyoruz” dedi.

Derneğin davetini kabul ettiği için Çelik’e teşekkürlerini ileten Başkan Gülebak ise şunları söyledi; “Üniversitemizin basınla iç içe olması gerekiyordu.

Hocamız ilk geldiği gün basınımızı davet etti. Şanlıurfa ile üniversiteyi kaynatmak için özellikle güzel çalışmaları var.

Hocamızın buraya gelmesi bunun bir örneği çünkü üniversite ile şehir birbirine kaynaştığında çok güzel işler çıkar.

Hocamızın geçmişine baktığımızda çok büyük başarıları olduğunu görüyoruz. Bu başarılarını Şanlıurfa’da da göstereceğini düşünüyoruz.

Gençlerimizin özel eğitimi için basın olarak hocamızın yanında olduğumuzu iletiyoruz. Çünkü gerçekten hocamızın çok güzel çalışmaları var, güzel projeleri var.

Bunları uyguladıktan sonra katkı sağlayacağını düşünüyorum ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.

Soru –cevap şeklinde geçen ziyarette, Urfa halkı ile üniversite arasındaki köprüyü kurma adına basına görev düştüğü konuşuldu.

Özellikle üniversitenin daha da gelişmesi için çalışmalarını yürüttüklerini kaydeden Rektör Çelik, her zaman her fikre açık olduklarını kaydetti.

Galeri
📆 12 Şubat 2020 Çarşamba 14:28   ·   💬 0 yorum   👀 448 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 30 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 NİSAN 2021 SALI www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Urfa Haber SİVEREKHABER FATİH ERBAKAN Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi ŞANLIURFA GAZETESİ Viranşehir Belediyesi Osb Yolunu Genişletiyor AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Şuçgad’tan gazete siverek Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Geleceğin Sanatçıları Belediye Kurslarında Yetişiyor ŞANLIURFAHABER SİVEREK HABER Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor siverek gazetesi siverek gazeteleri BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK siverek gazete Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu SİVEREKGAZETELERİ siverek siverek hedef gazetesi Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ BAŞKAN YILDIZ ŞANLIURFA HABER