MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » SAKLI CENNET TAKORAN VADİSİ KEŞFEDİLMEYE BAŞLANILDI
SAKLI CENNET TAKORAN VADİSİ KEŞFEDİLMEYE BAŞLANILDI
SAKLI CENNET TAKORAN VADİSİ KEŞFEDİLMEYE BAŞLANILDI

Büyükşehir belediye başkanımız sayın Zeynel Abidin BEYAZGÜL ve heyeti Siverek belediye başkanımız sayın Şeyhmuş AYDIN ve heyeti Belediyemiz Meclis encümenlerinin Takoran Vadisine gelmesi, bir dizi incelemelerde bulunması SİVİLDER ailesi olarak bizleri çok sevindirdiği gibi bizlere umut olmuştur.

 

Büyükşehir belediye başkanımız sayın Zeynel Abidin BEYAZGÜL ve heyeti Siverek belediye başkanımız sayın Şeyhmuş AYDIN ve heyeti Belediyemiz Meclis encümenlerine ve bu programı düzenleyen sayın başkanı ve heyetini Takoran Vadisine davet eden  Siverek sevdalısı, gizli kahramanlarımıza SİVİLDER ailesi olarak teşekkürü borç biliriz.

 

Ayrıca  (Sivilder)  Onursal başkanımız sayın  Koçali AYMAZ abimizi programlarına dahil etmemeleri veya unutmaları bu işin gerçek mimarını göz ardı etmeleri bizleri ayrıca derinden üzmüştür. Yine de SİVİLDER Ailesi olarak yetkililerin Vadide incelemelerde bulunması bir takım hazırlıkların içerisinde görmek bizleri sevindirmiştir. İnanıyoruz ki   bu samimi yaklaşım bizlerinde dahil edileceği daha geniş bir platformda ele alınır.

 

SİVİLDER, FIRATGEZGİNLERKULUBU gibi vadiyi tanıtmaya çalışan sivil toplum kuruluşlarının fikirleri de dikkate alınır. Bölgemizde, ülkemizde ve tüm dünyaya örnek alışmalara hep birlikte imza atılır.

 

Son olarak yönetim kurulumuzun bu süreci yakından takipçisi olacağını başta bizlere gönül veren destek veren üyelerimize çeşitli Sivil toplum kuruluşlarına ve kamuoyuna saygılar sunarız.

Galeri
📆 12 Haziran 2020 Cuma 15:45   ·   💬 0 yorum   👀 424 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

21 EYLÜL 2020 (www.siverekgazeteleri.com)
19 EYLÜL 2020 CUMARTESİ (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR