MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » ŞANLIURFA ESKİ BARO BAŞKANI SABRİ ÇEPİK’İN ACI GÜNÜ
ŞANLIURFA ESKİ BARO BAŞKANI SABRİ ÇEPİK’İN ACI GÜNÜ
ŞANLIURFA ESKİ BARO BAŞKANI SABRİ ÇEPİK’İN ACI GÜNÜ

TRAFİK KAZASINDA YAŞAMINI KAYIP EDEN KIZINI ESKİ BAŞKAN TOPRAĞA VERİLDİ

 

Ankara’da geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamın yitiren Şanlıurfa eski baro başkanı Sabri Çepik’in kızı Dilan Çepik(26) Siverek Abdulkadir Geylani Camisinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Genç kızın cenaze törenine İstanbul Cumhuriyet Halk Partisi, parti meclisi üyesi Milletvekili Sezgin Tanrı kulu, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Şanlıurfa baro üyesi avukatlar, Siverek Belediye Başkan yardımcıları Hasan İzol, Cumali Karavar ile Siverek’te bulunan kanat önderleri. Sivil toplum kuruluşları katıldı.

Siverek asri mezarlığında toprağa verilen genç kızın tabutunu uzun süre omzunda taşıyan Barolar Başkanı Feyzioğlu’nun üzgün olduğu gözlendi.

Türkiye Barolar Başkanı Feyzioğlu, yaşanan trafik kazasının bir cinayet olduğunun altını çizerek şunları kaydetti” Kızımız trafik kurallarına uyduğu için öldürüldü. Işıkta durduğu bir sırada arkasında ki araç frene basacağına, gaza basıp kızımızı öldürüyor,  bu bir şiddet olayıdır toplumda şiddet oranı artıyor, boşanma davasına giren boğazından haram lokma geçmeyen bir avukat arkadaşımız boğazına kurşun sıkılarak öldürülüyor.

Toplumda yükselen şiddeti ancak Türkiye olarak birbirimizle kucaklaşarak önleyebiliriz bu konuda basına ve siyasilere büyük sorumluluklar düşüyor, bu dava siyaset üstü bir davadır sevgi dilini kullanarak önleyebiliriz” açıklamada bulundu

 

Galeri
📆 02 Mayıs 2019 Perşembe 16:44   ·   💬 0 yorum   👀 510 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 MAYIS 2020(www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 21 MAYIS 2020(www.siverekgazeteleri.com)

YAZARLAR