MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » Şanlıurfa PTT Çalışanları, Personel Açığından Dolayı Zor Günler Yaşıyor
Şanlıurfa PTT Çalışanları, Personel Açığından Dolayı Zor Günler Yaşıyor
Şanlıurfa PTT Çalışanları, Personel  Açığından Dolayı Zor Günler Yaşıyor

Ülkemizin tarihte önemli rol üstlenmiş, medeniyete beşiklik yapmış, kadim şehir Şanlıurfamız; 2 milyonu aşan öz nüfusu, 600 bini aşan Suriyeli muhacir kardeşlerimize de ev sahipliğini yaparak ülkemizin 8. Büyük şehir konumuna sahiptir.

Hizmetin en iyisine layık olan halkımıza, biz PTT Kurumu çalışanları olarak, PTT Kurumumuzun 400’ü aşan hizmet çeşitliliğini en iyi şekilde halkımıza sunma gayretindeyiz.
Ancak bir türlü giderilemeyen personel norm eksikliği sıkıntısıyla karşı karşıya kaldık. Ayrıca uzun süreden beri yapılmayan norm tespitinin de yeniden yapılarak güncellenmesi gerekmektedir.
Şanlıurfa PTT Başmüdürlüğü ve bünyesinde bulunan PİDM PTT il ve ilçe merkezleri ve PTT Şubelerimizde ……89….. memur ve postacı normu açığı bulunmaktadır.
Takdir edersiniz ki iyi ve rasyonel bir hizmet vermek için yeterli bir düzeyde personel sayısı, motorize araç ve teknik donanımla olur.
Biz Şanlıurfa PTT Çalışanları olarak halkımıza iyi bir hizmet sunabilmemiz için memur, postacı ve teknik personel ve de araç açığının acilen doldurulmasını talep etmekteyiz.
Karaköprüde bulunan PİDM müdürlüğünde çalışan personellerin ve vatandaşların da ulaşımda problem yaşadıkları, servis konulması veya büyükşehir belediyesi ile görüşülerek ulaşım sorununun en kısa sürede giderilmesi gerekmektedir.
Diğer bir konu ise Şeyhçoban mevkinde bulunan 44 Bin Metrekare arsa üzerinde yapılması hedeflenen PİDM binasının tüm projelendirme ruhsat işlemi bitmiş olup, PTT Genel Müdürlüğümüzde yapım ihalesinin yapılması için beklemektedir. Bu PİDM Binasının ihalesi acilen yapılarak hizmet sunulmasını talep ediyoruz.

📆 10 Ekim 2019 Perşembe 12:38   ·   💬 0 yorum   👀 392 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 24 EKİM 2020 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 23 EKİM 2020 CUMA www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR