ŞANLIURFA TANITIM GÜNLERİNDE SİVEREK STANDINA İLGİ – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
ŞANLIURFA TANITIM GÜNLERİNDE SİVEREK STANDINA İLGİ
ŞANLIURFA TANITIM GÜNLERİNDE SİVEREK STANDINA İLGİ

Şanlıurfa Valiliği’nin Şanlıurfa Vakfı işbirliğiyle organize ettiği Ankara’daki Şanlıurfa Tanıtım Günleri’nde, Siverek Belediyesinin kurduğu ‘Siverek Standı’ yoğun ilgi görüyor.

Düzenlenen tanıtım günlerinde Siverek’in yöresel lezzetleri, tarihi, turizmin gözdesi haline gelen Takoran Vadisinin tanıtımı, müzik grubunun seslendirdiği müzik ziyafeti ile ziyaretçilerin beğenisini topluyor.

Ankara Şanlıurfa Tanıtım günleri açılış töreni, Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri, 13 İlçe Belediye Başkanları ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, 4 gün sürecek olan tanıtım günlerinde Siverek standını ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili, MKYK üyesi ve AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ayşe Sula ile birlikte ilçe stantlarını gezdi.

-SİVEREK STANDIMIZDA MİSAFİRLERİMİZİ AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYORUZ
Şanlıurfa Valimiz Salih Ayhan, Eski Tarım Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, MKYK üyesi İbrahim Halil Yıldız ziyaret etti.

Meclis üyelerimiz ile birlikte hemşerilerimizi, 4 gün boyunca sürecek olan Şanlıurfa Tanıtım günlerine bekliyoruz. Tüm misafirlerimizi standımızda yöresel tatlarımızı ve müziklerimizi dinlemeye davet ediyoruz.

BAŞKAN ÇAKMAK; SİVEREK’İMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TANITIYORUZ

Ankara’da düzenlenen tanıtım günlerinde Siverek’i en iyi şekilde tanıtmaya çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Ayşe Çakmak şunları kaydetti. ”Kentimizin yöresel tatlarını, coğrafyasını, tarihini, turizmin gözdesi olan Takoran vadimizi ve güzelliklerimizi Ankara’da hemşerilerimize ve misafirlere tanıtmaya çalışıyoruz.

Standımız 18 Eylül’e kadar misafirlerini ağırlamaya devam edecek, Siverek’imizi Ankara’ya taşıyarak emek veren mesai arkadaşlarıma ve Siverek’in tanıtımına destek veren meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Galeri
📆 16 Eylül 2022 Cuma 17:44   ·   💬 0 yorum   👀 673 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 1 Nisan Cumartesi 2023 (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 31 Mart 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR