MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » ŞANLIURFA VALİLİĞİ’NDEN URFA ŞİVESİYLE UYARI
ŞANLIURFA VALİLİĞİ’NDEN URFA ŞİVESİYLE UYARI
ŞANLIURFA VALİLİĞİ’NDEN URFA ŞİVESİYLE UYARI

Koronavirüs tedbirleri kapsamında maske ve sosyal mesafe konusunda uyarılarına devam eden Şanlıurfa Valiliği bu kez de Urfa Şivesi ile uyardı.

 

Ülkemizde görülen ve hızlıca yayılan koronavirüs salgını vaka sayılarını artırmaya devam ediyor. Son genelgelerle birlikte maske takma zorunluluğu gelirken hala takmayan vatandaşlar için uyarılar devam ediyor.

 

Şanlıurfa Valiliği de aldığı önlemlerle birlikte sosyal medyadan da Urfalılara uyarılarını sürdürüyor. Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in talimatlarıyla koronavirüse karşı önlemler hat safhaya çıkarılırken vaka sayılarını en aza indirmek için çalışılıyor. Özellikle maske takma konusunda ve sosyal mesafe konusunda vatandaşların dikkatli olmalarını isteyen valilik, bu kezde Urfa Şivesi ile seslendi.

 

Şanlıurfa Valiliği resmi twitter hesabından yapılan paylaşımda; “biye bişey olmaz deme siye de bulaşır, maskeni tak, mesafeni koru, hijyene dikkat et” diyerek Urfalılara uyarıda bulundu. Paylaşım çok sayıda beğeni alırken yüzleri gülümsetti.

 

 

📆 25 Haziran 2020 Perşembe 12:57   ·   💬 0 yorum   👀 541 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

22 EYLÜL SALI (www.siverekgazeteleri.com)
21 EYLÜL 2020 (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR