MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet » Şanlıurfa’da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı
Şanlıurfa’da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı
Şanlıurfa’da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı

İl Emniyet Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, toplumsal huzur ve düzeni, vatandaşın can ve mal güvenliğini koruma, kanun hakimiyetini, devlet otoritesini sağlama gibi çok önemli ve hayati görevleri, kanunların kendisine verdiği yetki çerçevesinde üstlenen emniyet teşkilatı, trafik tanzim ve denetimi ile kazaların azaltılması amacıyla da çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Bu kapsamda Trafik Denetleme, Bölge Trafik Denetleme ile ilçe trafik birimlerince yapılan trafik tanzim ve denetimlerde çok sayıda araç durdurularak işlem yapıldı.

Ekipler, 2020 yılında il genelinde yaptıkları denetimlerde 15 bin 73 sürücüye muayenesiz araç kullanmak, 8 bin 823 sürücüye sigortasız araç kullanmak, 6 bin 827 sürücüye ise belgesiz araç kullanmaktan ceza işlem uyguladı.

Ekiplerin bu yıl da meydana gelecek kazaları en aza indirmek, vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla denetim ve kontrolleri artarak devam edeceği belirtildi.

Galeri
📆 11 Şubat 2021 Perşembe 13:02   ·   💬 0 yorum   👀 668 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 30 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 NİSAN 2021 SALI www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Viranşehir Belediyesi Osb Yolunu Genişletiyor Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret SİVEREKHABER siverek gazete Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. ŞANLIURFA GAZETESİ Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz BAŞKAN YILDIZ Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu siverek Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor siverek gazeteleri Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor FATİH ERBAKAN Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu SİVEREKGAZETELERİ Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! siverek hedef gazetesi Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı gazete siverek Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Geleceğin Sanatçıları Belediye Kurslarında Yetişiyor BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Şuçgad’tan ŞANLIURFA HABER ŞANLIURFAHABER SİVEREK HABER Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış siverek gazetesi ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Urfa Haber