MENÜ ☰
ŞANLIURFALI GENÇ SİYASETÇİYE ÖNEMLİ GÖREV
ŞANLIURFALI GENÇ SİYASETÇİYE ÖNEMLİ GÖREV

Genç Siyasetçi Muhammed TÜRKDİLİ,  AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Ekonomi Mali ve İdari İşler Başkanlığı görevine getirildi.

 

Türkdili, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Sn. Eyyüp Kadir İNAN ve AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Sn. Ülkü Efe DEMİRHAN’a teşekkür etti.

 

Yapmış olduğu çalışmalarda üstün başarı gösteren, Şanlıurfa-Siverek’in önde gelen ailelerinden Karakeçili ailesinin mensubu olan genç siyasetçi AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanlığı Ekonomi Mali ve İdari İşlerden sorumlu İl Başkan yardımcılığı görevine getirildi.

 TÜRKDİLİ yapmış olduğu açıklamada:

“Yeni Yürütme ve Yönetim Kurulumuz Ankara’mıza hayırlı uğurlu olsun. Türkiye’yi hedeflerine ulaştıracak ve dünyayı değiştirecek olan gençlerdir. Biz gençler olarak Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın çizdiği istikamette durmadan, yorulmadan çalışacağız ve Ankara’da çalınmadık kapı, kazanılmadık gönül bırakmayacağız. Bu minvalde 2023 hedefimize koşar adımlarla ilerleyeceğiz. Şahsımı bu göreve layık gören ve bizlere güvenen AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Ülkü Efe DEMİRHAN’a teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

 

 

Galeri
📆 10 Haziran 2022 Cuma 17:52   ·   💬 0 yorum   👀 1.296 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 3 ARALIK 2022 Cumartesi(www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi – 2 Aralık 2022 Cuma – www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR