MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » Seçim Bürosunun Açılışı Mitinge Dönüştü
Seçim Bürosunun Açılışı Mitinge Dönüştü
Seçim Bürosunun Açılışı Mitinge Dönüştü

Siverek Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Adayı Hasan İzol tarafından yapılan seçim bürosunun açılışı mitinge dönüştü.Esmerçayı Mahallesi’nde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ve Siverek Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın’ında katıldığı seçim bürosu açılışına İzol aşireti mensuplarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Açılış konuşmasını yapan meclis üyesi adayı Hasan İzol, her daim halkın yanında olacaklarını belirterek, “Her zaman olduğu gibi halkımızın ve davamızın arkasında olacağız.” dedi.

Açılışa katılanları selamlayarak konuşmasına başlayan Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın, “Hizmet için, halk için bu yola çıktık. Sadece elimizi değil, gövdemizi taşın altına koyduk. Rabbim utandırmasın.” diye konuştu.

Seçimlere az bir süre kaldığını dile getiren Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, “Yeni bir belediye seçimi ve çok değerli bir adayımız var.

Daha önceden başkanlık yapmış, bir çoğumuzun yakından tanıdığı ve geçmişte sizlerin verdiği emaneti layıkıyla taşıdığına inandığımız, eminim ki sizde buna şahitlik edersiniz.

Geçmişte başarılı bir belediye başkanlığı yapmış değerli Şehymus Aydın beyefendi sizden emaneti bir kere daha almak üzere şurada yaklaşık 15 gün kaldı gecesini gündüzüne kattı, köy köy cadde cadde çalışmalarına devam ediyor.

Biz de elimizden geldiğince ona destek vermeye çalışıyoruz. 15 gün sonra sizlerin de vereceği destekle gerçek AK Parti belediyeciliğini sizlere beş sene burada yaşatmak üzere hizmetinizde olmaya devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Daha önceki seçim bürosu açılışında yaptığı konuşmasının farklı yönlere çekildiğini belirten Gülpınar, şunları söyledi: “Geçenlerdeki büro açılışında hatırlarsanız Celal Akıl beyin büro açılışında bir nevi helalleşme hesaplaşma konuşması yaptık fakat konuşma öyle başka yerlere çekildi ki hala da sanıyorum ki bu konuda kafalar çok durulmamış.

Ben tabii özellikle benim muhatabım Siverek halkı çok açık ve net söylüyorum. Siverek dışında hiçbir yere hitap etmek istemiyorum, benim burada muhatabın Siverek halkı. Hala daha bazı şeyler kafalarda efendim cennetten tapu, cennetten arsa gibi saçma sapan dedikodular yürütülüyor. Birilerinin özellikle kışkırtmasıyla hala bir şeyler sürdürülmeye devam ediliyor.

Bir kere bu söylemlere inanacak bir halk ben tanımıyorum ki hele Siverek halkı gibi son derece zeka seviyesi yüksek, son derece basiretli, son derece feraset sahibi bir halkın bu tür söylemlere itibar edeceğini ben hiç zannetmiyorum. Öyle bir şey de mümkün değil bırakalım birileri konuşsun önemli de değil.

Konuşmaların ardından seçim bürosunun açılışı yapıldı. Yaklaşık 2 saat süren açılışa AK Parti Siverek İlçe Başkanı Nedim Lale ve yönetim kurulu üyeleri, meclis üyesi adayları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Galeri
📆 16 Mart 2019 Cumartesi 17:29   ·   💬 0 yorum   👀 395 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

22 EYLÜL SALI (www.siverekgazeteleri.com)
21 EYLÜL 2020 (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR