MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » ŞİDDET KİMDEN GELİRSE GELSİN KARŞIYIZ
ŞİDDET KİMDEN GELİRSE GELSİN KARŞIYIZ
ŞİDDET KİMDEN GELİRSE GELSİN KARŞIYIZ

Yaşamımızda her an ihtiyaç duyduğumuz, hele geleceğimiz, varlığımız olan çocuklarımızın sağlığını emanet ettiğimiz doktorlara yapılan saldırı tüm anne ve babalara yapılmış sayıyoruz. Harran üniversitesinde, yaşanan saldırı ben insanım diyen herkesi derinden üzmüştür..

Bizler İRFAN VE HEDEF Gazetesi olarak kınıyor, yapılan basın açıklamasına katıldığımızı belirterek, bir daha böylesi acı olayların yaşanmamasını diliyoruz.

BASIN DUYURUSU..
17.07.2018 tarihinde saat 22.35 civarında çocuk acil servisinde görevli arkadaşımız Dr. Bahattin Ahmet YALÇIN bir hasta yakını tarafından acil serviste görevi başındayken başına sert bir cisimle vurulmak suretiyle ciddi bir darp olayı yaşamıştır. Olay sonrası acilen ameliyata alınan doktor arkadaşımız hayati tehlikesi mevcut olup halen yoğun bakımda takip edilmektedir. Bu tür insanlık dışı yaklaşımlar bölgemizde hizmet eden tüm hekim arkadaşlarımızı ve sağlık çalışanlarını derinden üzmektedir. Bu menfur olayı tüm hekimler ve sağlık çalışanları adına şiddetle kınıyoruz. Konuyla ilgili olarak 18.07.2018 Çarşamba günü saat 12.00 de Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi çocuk acil servis önünde basın açıklaması ve kınama eylemi yapılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galeri
📆 18 Temmuz 2018 Çarşamba 19:58   ·   💬 0 yorum   👀 459 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 KASIM 2020 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 KASIM CUMA 2020 www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR