MENÜ ☰
SİLAHA HAYIR KAMPANYASI BÜYÜYOR
SİLAHA HAYIR KAMPANYASI BÜYÜYOR

SİVEREK KAYMAKAMI ÇİFTÇİLERE ’DEN KAMPANYAYA TAM DESTEK

 

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde, her yıl gelenek haline getirilen yeni yılı silahla kutlamaya karşı Siverek’te bulunan STK’ların yanı sıra ilçede günlük yayın yapan İrfan ve Hedef Gazetesi kampanyaya katkı sunmaya devam ediyor.

İlçede Kampanyaya öncülük yapan Siverek İl Yapma ve Kalkındırma Derneği (SİV-İL-DER)  Yönetim Kurulu üyeleri Ayhan Ekinci Başkanlığında İlçe Kaymakamı Mustafa Çiftçiler’i Kaymakamlık makamında ziyaret ettiler.

Kaymakam Mustafa Çiftçiler SİV-İL-DER yönetim kurulu yeni üyelerine görevlerinden başarılar dileyerek yeniyönetim kurulu üyelerine Başkan Ekinci’ye ve onursal başkanı Koçali Aymaz’a teşekkürederek Ziyaretlerinden  dolayı  memnuniyetlerini  ifade ettiler.

SİV-İL-DER Başkan Ayhan Ekinci ve Onursal Başkanı Koç ali Aymaz ile beraber yönetim kurulu üyeleri Kaymakam Mustafa Çiftçiler’in son günlerde özellikle yılbaşı gecesi yeni yılı karşılamak için Kent genelinde Silah Sıkılmamasını isteyerek SİV-İL-DER ‘in Silah Sıkmaya Hayır Kampanyasında desteklemelerini istediler.

Kaymakam Çiftçilerde bu olumlu davranışlarından dolayı SİV-İL-DER ‘i kutladıklarını dolayısıyla gerek Cuma Hutbesinden merkezi sistemle Silah Sıkılmaması yönünde anonsların yapılacağını ve bununla beraber Milli Eğitime talimat vererek tüm okullardaki Öğrencileri bilinçlendirerek Aile büyüklerinden silah sıkılmaması yönünden tüm velilerini bilgilendirmelerini ve aynı zamanda Belediye Hoparlöründe belli zamanlar diliminde sık sık anonslar yapılarak SİLAH SIKILMAMASI uyarısında bulunacaklarının sözünü verdi.

SİV-İL-DER yönetim kurulu üyeleri Kaymakam Çiftçiler’esilahsızlanma kampanyasına desteklerinden dolayı teşekkür ederek beraber fotoğraf çekimi yaptıktan sonra makamdan ayrıldı.

Kampanyaya  destekleyen   iki gazete adına  ilçe kaymakamını ziyaret eden heyetin içinde  yer alan  Gazeteci Fevzi Donan  yaptığı açıklamada  şuaların kaydetti” ilçe kaymakamının kampanyamıza  destek vermeleri  bizlere büyük bir güç vermiştir. İki gazete  olarak  kampanyayı süreli hale getirmeyi düşünüyoruz” dedi.

📆 26 Aralık 2019 Perşembe 15:42   ·   💬 0 yorum   👀 602 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

19 EYLÜL 2020 CUMARTESİ (www.siverekgazeteleri.com)
18 EYLÜL 2020 CUMA (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR