MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » SİVEREK BELEDİYESİ CADDE VE SOKAKLARI DEZENFEKTE ETMEYE DEVAM EDİYOR
SİVEREK BELEDİYESİ CADDE VE SOKAKLARI DEZENFEKTE ETMEYE DEVAM EDİYOR
SİVEREK BELEDİYESİ CADDE VE SOKAKLARI DEZENFEKTE ETMEYE DEVAM EDİYOR

Siverek Belediyesi korona virüs yayılımının önlenmesi kapsamında cadde ve sokakları dezenfekte etmeye devam ediyor.

Temizlik İşler Müdürlüğü korona virüs sangın riskinin en aza indirilmesi çalışmaları kapsamında kent genelinde sürdürdüğü dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Bu kapsamda daha önce ana caddelerin yanı sıra sokaklarda da çalışma yapan ekipler, Alay yolu olarak bilinen Mustafa Remzi Bucak Bulvarı’nda dezenfekte çalışmasına başladı.

Yıkama araçlarının yanı sıra süpürge araçlarının da katıldığı çalışmada ekipler dezenfekte ilacı ve köpükle caddeyi baştan sona yıkadı. Ön taraftaki temizlik ekiplerince fırça ve köpükle yıkanan cadde yıkama araçlarınca temizlendi.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, korona virüs yayılımının önlenmesi amacıyla tüm tedbirlerin alındığı belirtildi.

Bu kapsamda Siverek Belediyesi ekiplerince tedbirler anlamında çalışmaların sürdürüldüğünün belirtildiği açıklamada, “Ülkemizde ilk korona virüs vakasının çıkmasıyla beraber her türlü önlem alınmış olup yetkililerce belirlenen tedbirler alınmaya devam edilmektedir. Bu kapsamda Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ekiplerince ana cadde ve sokaklarda dezenfekte çalışmaları sürdürülmektedir.” denildi.

Galeri
📆 13 Nisan 2020 Pazartesi 15:23   ·   💬 0 yorum   👀 243 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 31 EKİM 2020 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 30 EKİM 2020 CUMA www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR