MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » SİVEREK BELEDİYESİ GÖREVİ BAŞINDAKİ HEMŞİRELERİ UNUTMADI
SİVEREK BELEDİYESİ GÖREVİ BAŞINDAKİ HEMŞİRELERİ UNUTMADI
SİVEREK BELEDİYESİ GÖREVİ BAŞINDAKİ HEMŞİRELERİ UNUTMADI

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Siverek Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ekipleri belediye başkanı Şeyhmus Aydın’ın talimatı ile Siverek Devlet Hastanesinde görev yapan hemşerilere karanfil dağıtılarak hemşireler günü kutlandı.

 

Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın’ın adına hazırlanan karanfiller, bu zorlu süreçte salgınla mücadelede büyük emek sarf eden hemşirelere görevi başında verildi. Hastahane Başhekimi ve Basın Yayın Halkla İlişkiler müdürlüğü ekiplerince görevleri başında ziyaret edilen hemşirelere “ Gününüz kutlu olsun” notu ile karanfil verildi.

 

Siverek Devlet Hastanesinde görev yapan hemşireler; “ Bu özel günde, böyle zorlu bir süreçte bizleri unutmayıp bizleri mutlu eden ve günümüzü kutlayan Siverek Belediye Başkanımıza ve ekiplerine çok teşekkür ediyoruz” dediler.

 

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “Hemşirelik, insan sevgisiyle dolu, şefkatle, sabırla yapılan kutsal ve onurlu bir meslektir. Bu mesleği icra eden değerlerimize bu zorlu süreçte moral vermek ve yanlarında olduğumuzu hissettirmek istedik” denildi.

Galeri
📆 15 Mayıs 2020 Cuma 12:55   ·   💬 0 yorum   👀 211 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 26 EYLÜL 2020 www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 25-09-2020 CUMA  www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR