SİVEREK CEZAEVİNDEKİ HÜKÜMLÜLERE GİYECEK VE AYAKKABI YARDIMI – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet » SİVEREK CEZAEVİNDEKİ HÜKÜMLÜLERE GİYECEK VE AYAKKABI YARDIMI
SİVEREK CEZAEVİNDEKİ HÜKÜMLÜLERE GİYECEK VE AYAKKABI YARDIMI
SİVEREK CEZAEVİNDEKİ HÜKÜMLÜLERE GİYECEK VE AYAKKABI YARDIMI

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde ceza infaz kampüsünde maddi durumları iyi olmayan hükümlülere giyecek ve ayakkabı yardımında bulunuldu.

Cezaevi Denetleme Kurulu Başkanı eczacı Mustafa Hivi Abikoğlu, Siverek 1 Nolu Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’ndaki 55 erkek ve 6 bayan hükümlü için giyecek ve ayakkabı ile yaşlı ve hasta ziyaretçilerin kullanılması amacıyla iki tekerlekli sandalye talebinde bulundu.

Talep üzerine harekete geçen Şanlıurfa İnfak Derneği gönüllüleri, belirlenen ihtiyaçları temin ederek Cezaevi Denetleme Kurulu Başkanlığı’na teslim etti.

Yardımların temininde emeği geçenlere teşekkür eden Mustafa Hivi Abikoğlu, “İnsanlarımız arasındaki yardımlaşma ve dayanışma ruhuna hayran olmamak elde değil. Duyarlı vatandaşlar sayesinde kadın koğuşunda bulunan bayanlarımız ve çocuklarımız için kışlık giysi yardımı çok anlamlıdır. Dört duvar arasında yaşamak kolay değil, biz denetleme kurulu olarak tutuklu ve hükümlülerimizin taleplerini karşılamak için çabalıyoruz. Bize desteklerini esirgemeyen Şanlıurfa İNFAK DER üyelerine giysileri bize ulaştıran dernek gönüllüsü Serdar Gökmen’e teşekkür ediyorum.” dedi.

Yardım çalışmalarında ayrım gözetmediklerini dile getiren İnfak Derneği üyesi Serdar Gökmen, “İNFAK DER olarak mağdur ve mazlum insanlara hizmet etmek ibadet kadar değer taşıyor. İhtiyaç halinde tutuklu ve hükümlülere yardımlarımız devam edecek.” diye konuştu.

Galeri
📆 19 Kasım 2021 Cuma 15:57   ·   💬 0 yorum   👀 613 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 2 Şubat 2023 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 1 Şubat 2023 Çarşamba (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR