SİVEREK – DER’DEN GAZETEMİZE ZİYARET – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
SİVEREK – DER’DEN GAZETEMİZE ZİYARET
SİVEREK – DER’DEN GAZETEMİZE ZİYARET

Dünyada ve ülkemizde her 10 Ocak günü çeşitli etkinliklerle kutlanan çalışan gazeteciler günü etkinlikleri Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde de çeşitli ziyaretlerle kutlandı.

Siverek İlçesinde faaliyet gösteren Siverek-Der başkan Kadri ilhan ve yönetim kurulu üyelerinden  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla hedef gazetemizi      ziyaret ederek çalışanların, gününü kutlayıp başarı dileklerini sundular.

Siverek-Der başkanı İlhan ve Yönetim kurulu üyelerinin  10 Ocak Çalışan Gazeteciler günümüzü kutlamak için Gazetemize ziyarette bulunmalarından dolayı memnuniyetlerini ifade eden Genel yayın yönetmenimiz Feyzi DONAN Siverek-Der başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürleri iletti.

Donan Yaptığı Açıklamalarında Siverek’te iki yerel gazetemizin olduğunu Şanlıurfa ilçelerinde sadece Siverek’teki gazetelerimiz günlük yayın yaptığını  diğer ilçeler haftalık gazete çıkarıyorlar buda başlı başına bir masraf teşkil etmektedir bu zor şartlarda yayınımızı devam ettirmek için mücadelemizi devam ettireceğiz.

Kamu ve Halkın haklarını koruyan yön veren gazetecilik mesleği Kutsal bir görev olduğunu belirtmek isterim. Gazetecilik bana göre sabır ve merak işidir. Hayatın her köşesinden haber çıkabileceğini bilmek, doğru haber için zamanı beklemek, belgeye ve gerçeğe sadakatle bağlı olmak, güçlü olandan korkmamak ve haklı olduğunuzu bilerek zayıf olanı korumaktır.

Yaptığımız iş, halk adına bilgiyi halkla paylaşmak ve yetkililerin hesap vermesini sağlamaktır. Gazetecilik vatandaşın hakkını ve kamuoyunun bilme ve doğru karar verme hakkını savunmaktır. Demokrasiyi, eşitliği ve adaleti korumaktır. Dedi. Bu vesileyle bizi ziyaret eden Siverek-Der başkan ve yönetim kurulu üyelerine günümüzü kutlayan çiçek gönderen herkese teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Galeri
📆 13 Ocak 2023 Cuma 10:07   ·   💬 0 yorum   👀 301 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 2 Şubat 2023 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 1 Şubat 2023 Çarşamba (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR