MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER, Son Dakika » Siverek DEVA Partisinden Karacadağ İçme Suyu Sözü
Siverek DEVA Partisinden Karacadağ İçme Suyu Sözü
Siverek DEVA Partisinden Karacadağ İçme Suyu Sözü

DEVA Partisi Siverek İlçe Başkanı Cuma Şirin, sosyal medya hesabımdan yaptığı yazılı açıklamada”

Siverekli vatandaşların çok kaliteli Karacadağ suyuna ulaşmak için 7. km uzaklıktaki çeşmeye kadar gidip suyu evlerine taşıyorlar. Oysaki Siverek Belediyesi bunu vatandaşa daha kolay ulaşması için şehir merkezinin Diyarbakır girişine ya da Siverek Vadi Park Girişine bir çeşme takarak vatandaşın bu Karacadağ suyuna ulaşmasını sağlayabilir. Örnek mi Elazığ şehir merkezine Karaçalı suyu her mahalleye taşımışlar bunu Siverek belediyesi yapabilir”

Şirin açıklamasının devamında “ Belediyelerin temel görevi vatandaşlarının hayat standartlarını yükseltmektir. Bunun için insanların şehir dışında 7 km yol gidip içme sularını tedarik etmesindense en kötü ihtimal Siverek vadisinde yapılacak bir çeşme ile insanların ayaklarına hizmeti getirmiş oluruz. Artan yakıt ve damacana fiyatları dikkate alınarak en kısa sürede bu çalışmanın yapılmasını talep ediyoruz. Yapılmadığı takdirde Deva partisi olarak iktidara geldiğimiz zaman bu hizmeti yapacağımızı taahhüt ediyoruz” dedi.

Galeri
📆 27 Ağustos 2022 Cumartesi 09:54   ·   💬 0 yorum   👀 253 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 1 Ekim 2022 Cumartesi –  www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi – 30 Eylül 2022 Cuma – www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR