MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Manşet, SİVEREK SON DAKİKA HABER » SİVEREK ENGELLİLER DERNEĞİNDEN ENGELLİ AİLELERİN YETİMLERİNE GİYİM VE AYAKKABI YARDIMI
SİVEREK ENGELLİLER DERNEĞİNDEN ENGELLİ AİLELERİN YETİMLERİNE GİYİM VE AYAKKABI YARDIMI
SİVEREK ENGELLİLER DERNEĞİNDEN  ENGELLİ AİLELERİN  YETİMLERİNE GİYİM  VE AYAKKABI  YARDIMI

Şanlıurfa ‘nın Siverek ilçesinde  Engelliler Derneğinden  Engelli ailelerin Yetim Çocuklarına Giyim ve Ayakkabı yardımı yapıldı.

Hayır ve  Yardımsever vatandaşlar tarafından yollanan giyecek  ve ayakkabılar, Dernek yetkilileri tarafından Engelli ailelerinin yetim çocuklarına dağıtıldı.

Siverek Engelliler Derneği başkanı Feridun Şenateş Giyim ve Ayakkabı yardım ile ilgili Gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamasında bilindiği üzere kentimizde Vefat eden Engelli ailelerimiz yetim çocukları  bulunmaktadır. Bu çocukları biz tek başına ve sahipsiz bırakamayız,her türlü ihtiyaçlarını mümkün olduğu kadar Derneğimize gelen yardımlarla temin etmeye çalışıyoruz.amacımız Kentte yaşayan tüm engelli bireylere imkanlar dahilinde yetişmek olduğunu bildirdi.

Bu ve buna benzer yardım çalışmaların kendilerine manevi olarak da büyük bir motivasyon sağladığına değinen Şenateş “Kimsesiz ve yetim çocuklar için gönderilen kıyafetler ve ayakkabılar.  ihtiyaç sahibi Engelli ailelerin yetim çocuklarına gittiği dolayısıyla  böyle bir ortamda bulunmaktan son derece keyif aldığını belirtti. Bu Engellilere yönelik yardım  çalışmaları sürekli  devam etmesi için daha çok çaba gösteriyoruz. Giyinenlerin gözlerindeki mutluluğu görünce biz de en az onlar kadar mutlu oluyoruz, inşallah çalışmalarımızın devamı gelir.” dedi.

Şenateş Yetim çocuklarımıza  bayramlık giyim ve ayakkabı yardımında bulunan İsmini açıklamasını istemeyen hayırsever ablamız ve Siverek Engelliler Derneği üyesi Dr. Yonca Ayas emekli öğretmen Necla Uğurlu ,Ekim Vildan, Siyahhan Başaranoğlu  ve Antalya’dan ağır engelli annesi Songül Bozkurt Atınok  Hanım efendiye  Siverek’te yaşayan tüm engelli ve engelli yakınları adına teşekkürlerimi ifade ediyor ve son olarak ta Engelli olmayı biz seçmedik tüm duyarlı insanlardan engelliğe duyarlı olmasını rica ediyorum dedi.haber Feyzi DONAN

 

Galeri
📆 21 Mayıs 2020 Perşembe 10:22   ·   💬 0 yorum   👀 415 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 KASIM 2020 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 KASIM CUMA 2020 www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR