MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, Manşet » SİVEREK ESNAF KEFALET KOOPERATİF BAŞKANINDAN AÇIKLAMA
SİVEREK ESNAF KEFALET KOOPERATİF BAŞKANINDAN AÇIKLAMA
SİVEREK ESNAF KEFALET KOOPERATİF BAŞKANINDAN AÇIKLAMA

Teskomb Genel Başkan Vekili Şanlıurfa 28. Bölge Birliği Başkanı ve Siverek Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Mehmet Emin VARAN ‘dan kredi taksitlerinin ötelenmesiyle ilgili açıklama Yaptı.

  Varan açıklamasında bilindiği özere Tüm dünya ile birlikte Ülkemizde de yaşanan CORONA VİRÜSÜ salgını sağlımız üzerinde ciddi tehditler olmakla birlikte aynı zamanda Ülkemiz ekonomisi açısından da büyük bir tehdit olmaya başlamıştır.
Ülke olarak içinde bulunduğumuz bu zor durumu bir an önce atlatabilmek için, Devletimiz bu zorlu süreçte alınan kararlar çerçevesinde Esnafımız adına da düzenleme getirilmiştir. 18 Mart 2020 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımızın Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Halk Bankası tarafından Esnaf Kefalet Kooperatiflerimiz aracılığı ile kullandırılan kredilerin Nisan, Mayıs, Haziran ayı taksitleri ve faizleri Üç(3) ay süreyle ötelenmiştir.
Cumhurbaşkanlığı Bakanlar Kurulu Kararı imzalandıktan ve yürürlüğe girdikten sonra ilgili Resmi Gazetede yayınlanmasına müteakip tüm Esnaf ve Sanatkârlarımıza bilgilendirmeler SMS yoluyla en kısa sürede yapılacaktır.
Esnaf ve Sanatkârlarımıza verilen bu büyük destek için Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere tüm Bakanlar kuruluna ve TESKOMB Genel Başkanımız Abdulkadir AKGÜL ‘e Bölge Birliğimize bağlı tüm Kooperatiflerimiz ve Esnaf ve Sanatkârımız adına şükranlarımızı sunarız. 

📆 20 Mart 2020 Cuma 12:34   ·   💬 0 yorum   👀 1.718 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 30 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 NİSAN 2021 SALI www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu siverek Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu ŞANLIURFA HABER AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti siverek gazete Viranşehir Belediyesi Osb Yolunu Genişletiyor Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. FATİH ERBAKAN Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü SİVEREK HABER siverek hedef gazetesi ŞANLIURFAHABER Geleceğin Sanatçıları Belediye Kurslarında Yetişiyor gazete siverek siverek gazeteleri ŞANLIURFA GAZETESİ Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti BAŞKAN YILDIZ SİVEREKGAZETELERİ Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Urfa Haber siverek gazetesi Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Şuçgad’tan Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı SİVEREKHABER Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu