MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » SİVEREK ESNAF KEFALET KOOPERATİF BAŞKANINDAN AÇIKLAMA
SİVEREK ESNAF KEFALET KOOPERATİF BAŞKANINDAN AÇIKLAMA
SİVEREK ESNAF KEFALET KOOPERATİF BAŞKANINDAN AÇIKLAMA

Teskomb Genel Başkan Vekili Şanlıurfa 28. Bölge Birliği Başkanı ve Siverek Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Mehmet Emin VARAN ‘dan kredi taksitlerinin ötelenmesiyle ilgili açıklama Yaptı.

  Varan açıklamasında bilindiği özere Tüm dünya ile birlikte Ülkemizde de yaşanan CORONA VİRÜSÜ salgını sağlımız üzerinde ciddi tehditler olmakla birlikte aynı zamanda Ülkemiz ekonomisi açısından da büyük bir tehdit olmaya başlamıştır.
Ülke olarak içinde bulunduğumuz bu zor durumu bir an önce atlatabilmek için, Devletimiz bu zorlu süreçte alınan kararlar çerçevesinde Esnafımız adına da düzenleme getirilmiştir. 18 Mart 2020 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımızın Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Halk Bankası tarafından Esnaf Kefalet Kooperatiflerimiz aracılığı ile kullandırılan kredilerin Nisan, Mayıs, Haziran ayı taksitleri ve faizleri Üç(3) ay süreyle ötelenmiştir.
Cumhurbaşkanlığı Bakanlar Kurulu Kararı imzalandıktan ve yürürlüğe girdikten sonra ilgili Resmi Gazetede yayınlanmasına müteakip tüm Esnaf ve Sanatkârlarımıza bilgilendirmeler SMS yoluyla en kısa sürede yapılacaktır.
Esnaf ve Sanatkârlarımıza verilen bu büyük destek için Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere tüm Bakanlar kuruluna ve TESKOMB Genel Başkanımız Abdulkadir AKGÜL ‘e Bölge Birliğimize bağlı tüm Kooperatiflerimiz ve Esnaf ve Sanatkârımız adına şükranlarımızı sunarız. 

📆 20 Mart 2020 Cuma 12:34   ·   💬 0 yorum   👀 1.490 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 24 EKİM 2020 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 23 EKİM 2020 CUMA www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR