Siverek Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanından Halka Önemli Çağrı – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER, Son Dakika » Siverek Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanından Halka Önemli Çağrı
Siverek Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanından Halka Önemli Çağrı
Siverek Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanından Halka Önemli Çağrı

Şanlıurfa İli Siverek İlçesi Gıda Maddeleri Odası başkanı Berat Dalaman” MİLLİ KALKINMANIN TEMELİ YEREL KALKINMADIR”

 

Siverek Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Berat Dalaman son aylarda artan hayat pahalılığı ve yüksek enflasyonun Halkı olduğu kadar gıda maddesi ve diğer maddeleri satan esnafları zor durmada bıraktığına, küçük esnafların s atış yapamayacağı noktaya geldiğine dikkat çekerek” esnaflarımızın vatandaşlarımızca desteklenmesi gerekiyor. Vatandaşlarımız kendi Mahallerinde Ki esnaftan alış veriş yaparak esnaflarımızın ayakta kalmasına destek sağlayacağına inanıyorum” ekonomik olarak hayati önemi olan konulara değinen Dalaman Şunları kaydetti”

ULUSAL MARKETLERDEN ALIŞVERİŞ YAPMAK YERİNE YEREL MARKETLERİ TERCİH EDEREK SİVEREK’İN KALKINMASINA DESTEKTE BULUNALIM.

Kıymetli SİVEREK halkı şehrimizin geçim kaynağının büyük bir kısmı iç piyasada dönen; Ticaret ile gerçekleşmektir. Son dönemde yerel esnafımızın arka plana atıldığı ulusal Marketlerin tercih ettiği apaçık ortadadır. SİVEREK halkı olarak bu gidişata dur diyerek Yerel esnaflarımızı destekleyerek paramızın iç piyasada dolaşmasına katkı sağlayabiliriz. Servetimizin küresel sermayeye aktarılmasına engel olmak ekonomimizi büyütmek biz SİVEREK halkının elinde. Yerel esnafın tercih edilmesi demek Siverek’in kazanması demek. Siverek Gıda Odası olarak halkımızın yerel esnafı tercih etmesi ve kadim şehrimizin her Anlamda dışa bağımlılığını azaltması ve ekonomisi büyüyen bir şehir olması en büyük isteğimizdir. Kadim şehrimizin güzide insanlarından en büyük talebimiz bu zor zamanda yerel esnafların, Tercih edilmesi ulusal marketlerin kullanılmaması yerel esnafların kalkınması ve buna dolaylı. Olarak Siverek’imizin kalkınmasına katkı sağlamalarıdır.

📆 19 Temmuz 2022 Salı 15:11   ·   💬 0 yorum   👀 803 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 1 Nisan Cumartesi 2023 (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 31 Mart 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR