MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » SİVEREK HALKI “SORUYOR BELEDİYE ESKİ YÖNETİMİNİN BORCU NE KADAR?
SİVEREK HALKI “SORUYOR BELEDİYE ESKİ YÖNETİMİNİN BORCU NE KADAR?
SİVEREK HALKI “SORUYOR BELEDİYE  ESKİ YÖNETİMİNİN BORCU NE KADAR?

 

BELEDİYE BAŞKANLIK KOLTUĞUNUN HACİZLİ OLDUĞU DOĞRUMU

 

31 Mart 2019 tarihinde Türkiye genelinde yapılan mahalli idareler seçiminde Siverek Belediye Başkanlığına büyük bir oy çoğunluğuyla seçilen eski Belediye Başkanlarından Şeyhmus Aydın’ın görevi devir almasıyla birlikte Siverek’te

Belediyenin ekonomik yapısıyla ilgili çok sayıda iddia halk arasında dolaştığı, eski Belediye Başkanını büyük bir borç bıraktığı, giderek ayak işçi alımı yaptığı yeni seçilen Belediye başkanına büyük bir yük bıraktığı iddia ediliyor.

Vatandaşlar yaptıkları açıklamada şunları kaydettiler” Şeyhmus Aydın güvenilir biri, bu yüzden Siverek halkı büyük bir oy çoğunluğuyla kendisini belediye Başkanı seçti halkın hizmet alanında Sayın Aydın’dan büyük beklentileri var, ancak bırakılan borç yüzünden belediye başkanını eli kolu bağlı durumda olduğunu, hatta makam koltuğuna bile haciz getirildiği, bankamatik işçileri olduğu iddiasıyla Siverek yankılanıyor iddialar her gün artarak devam ediyor.

Bu İDDİALARIN gerçek payının olup, olmadığını bilmiyoruz! Yeni belediye yönetiminden halka bir açıklama yapmalarını bekliyoruz.

Siverek halkı olarak belediyemizin borcunun ne kadar olduğunu bilme hakkımız bulunuyor yapılan dedikodularla ilgili belediye Başkanından açıklama bekliyor” dediler

📆 18 Nisan 2019 Perşembe 16:14   ·   💬 0 yorum   👀 1.064 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ –  25 KASIM 2020  ÇARŞAMBA   -(wwwsiverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETESİ – 244 KASIM 2020 – (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR