MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » Siverek İlçe Kaymakamının Esnaf Ziyareti
Siverek İlçe Kaymakamının Esnaf Ziyareti
Siverek İlçe Kaymakamının Esnaf Ziyareti

İlçe Kaymakamı Mustafa Çiftçiler, emniyet müdürü jandarma komutanı esnaflarla bir araya geldi Siverek ilçe kaymakamı ilçede esnafgezilerine devam ediyor.

 

 

İlçe kaymakamı Mustafa Çiftçiler beraberinde İlçe emniyet müdürü Teoman Yıldırım İlçe jandarma komutan Yüzbaşı Hayrı Yazıcı ile birlikte ilçenin köklü esnaf odalarından biri olan Gıda Maddeleri Odası Başkanlığını ziyaret ederek esnafların sorunlarını dinledi.

İlçe kaymakamı ve beraberindekilerin ziyaretinden büyük bir mutluluk duyduğunu aktaran oda Başkanı Abdulvahit Sevdalı, yaptığı açıklamada şunları kaydetti” İlçe kaymakamımız göreve geldiği günden itibaren vatandaşlarla beraber, dernek ve odaları ziyaret ederek ilçe sorunları hakkında bilgi alıp, notlar almakta kaymakamlığın imkânları doğrultusunda sorunlar çözüm bulamaktadır. Kaymakamımızın halkla iç içe olması biz esnaf odalarına güç veriyor ben kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

📆 17 Ekim 2019 Perşembe 15:23   ·   💬 0 yorum   👀 350 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 20 EKİM SALI 2020 www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 19 EKİM 2020 PAZARTESİ www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR