MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » SİVEREK İLÇESİNDE 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMALARI
SİVEREK İLÇESİNDE 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMALARI
SİVEREK İLÇESİNDE 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMALARI

CUMHURİYET TARİHİNDE İLK KEZ BU YIL 23 NİSAN’DA ÖĞRENCİLER MÜDÜRLÜK KOLTUĞUNA OTURDULAR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm Türkiye’de dış temsilciliklerde kutlanıyor. 23 Nisan Ulusal çocuk ve egemenlik haftası etkinlikleri Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde de kutlanmaya başlandı.
İlçede Etkinlikler kapsamında mülki makamların sembolik olarak çocuklara devredilmesi geleneği ilk kez kütüphanelerde uygulanmaya başlandı.
Siverek Halk kütüphanesine Siverek ilk kez 23 Nisanda bir kız çocuğu Müdürlük makamına oturdu. Gazi Paşa İlkokulu 4 sınıf öğrencisi Elif Sultan Aycan kütüphane müdürü koltuğuna oturarak ilk demecini verdi.
“Daha büyük ve modern bir binada Siverek halkına hizmet vermek istediğini belirterek, bunun için devlet büyüklerimizin yardım etmesinin önemini vurguladı.
Siverek ilçesinin nüfusu ve öğrenci potansiyelini dikkate alarak bir an önce kütüphane binasının teminine yönelik çabaların artması gerektiğini belirten kütüphane müdiresi Aycan 23 Nisan bayramı dolayısıyla yetkililerden Siverek çocuklarına yeni bina ve bu bina içerisine çocuk bölümü olacak şekilde bir kütüphane binasının armağan edilmesi dileğimizdir diyerek tüm çocukların bayramını kutladı.

Galeri
📆 23 Nisan 2019 Salı 16:50   ·   💬 0 yorum   👀 304 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 4 ARALIK 2020 CUMA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR