MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER » SİVEREK KARACADAĞ ANADOLU LİSESİNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ZİYARETİ
SİVEREK KARACADAĞ ANADOLU LİSESİNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ZİYARETİ
SİVEREK KARACADAĞ ANADOLU LİSESİNDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ZİYARETİ

Siverek’te eğitim ve öğrenim faaliyetlerinde bulunan ilçenin iyi okulları arasında yer alan Karacadağ Anadolu Lisesi öğrencileri, okul müdürü ve öğretmenleri ile yaptıkları kurum ziyaretlerine devam ediyor.

Öğretmen öğrenci ve okul müdüründen oluşan ekip bu kez pandemi döneminden en ön saflarda mücadele veren sağlık çalışanlarını ziyaret ederek birer karanfil hediye ettiler.

Okul müdürü Mahmut Hampolat, ”hastaneyi iki amaçla ziyaret ettiklerini belirterek şunları kaydetti”  Devlet Hastanemizi ziyaret ettik. Ziyaretimizin iki amacı vardı. İlki pandemi sürecinde en ön cephede canlarını siper ederek virüsle mücadele ettiklerinden dolayı sağlık çalışanlarına teşekkür etmek ikincisi doktor, hemşire ve diğer sağlık çalışanı pozisyonlarda çalışmak isteyen öğrencilerimize bu mesleklere ait çalışma ortamlarını göstermekti.

Ziyaretimizde hastane yönetimi bizlere yakın ilgi gösterdiler. Kendilerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Mesleki tanıtım kapsamında geçen hafta da öğrencilerimizle emniyet müdürlüğümüze bir ziyaret gerçekleştirmiştik. O da çok faydalı bir ziyaret olmuştu. Emniyet müdürümüz Sayın Özer Bilgehan bizi çok sıcak karşıladı. Kendilerine bu vesileyle teşekkür ediyorum. Mesleki tanıtım kapsamındaki kurum ziyaretlerimize devam edeceğiz. Bu kapsamda üniversite ziyaretleri de gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi.

Galeri
📆 22 Şubat 2022 Salı 14:35   ·   💬 0 yorum   👀 178 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 24 mayıs 2022 salı   www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi – 23 Mayıs 2022 Pazartesi – www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

GÜNEYDOĞU GAZETESİ Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor SİVEREK HABER ŞANLIURFA GAZETESİ Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu FATİH ERBAKAN ŞANLIURFA HABER Siverek Kızılay SİVEREKGAZETELERİ Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış siverek hedef gazetesi Urfa Haber Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK SİVEREK SON DAKİKA Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. SİVEREKHABER AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz siverek belediyesi Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! VALİ ERİN Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Şuçgad’tan Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret BAŞKAN YILDIZ siverek gazeteleri Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu siverek siverek gazetesi ŞANLIURFAHABER