MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER, Son Dakika » SİVEREK KIZILAY GÖNÜLLÜLERİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET
SİVEREK KIZILAY GÖNÜLLÜLERİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET
SİVEREK KIZILAY GÖNÜLLÜLERİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

Siverek Kızılay Gönüllüleri Kentte yapmış olduğu yardımlarla adından söz ettirerek  Gazetemizi ziyaret ederek yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Özellikle Mehmet Sırrı Karahan’nın başkan seçilmesiyle birlikte geniş çapta oluşturdukları gönüllü personeliyle kimsesizlerin kimsesi olmaya devam ediyorlar. Sahada etkin bir çalışma ağı başlatan Siverek Kızılay gönüllüleri Eğitimci Kızılay Başkan yardımcısı Faik Tükgezer ve Kızılay Gönüllüsü Kadın kollarından sorumlu Fatime Güler’in üstün çabalarıyla Kentte tespit ettiği muhtaç ailelere yardımları götürme noktasında son derece uğraş veriyorlar.

Siverek Kızılay  Kadın Kolları başkanı Fatime Güler gazetemiz ziyaretlerinde Kent genelinde yapmış oldukları yardımlarla ilgili yapmış olduğu açıklamalarında; Siverek Kızılay Şubesi Mehmet Sırrı Karahan başkanlığında Gönüllü personellerimizle ev ev gezerek fakir kimsesiz yetim ailelere ciddi manada gıda giyecek ayakkabı ve nakdi yardımlarımız oldu bu ve buna benzer çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu bir gönül işidir duyarlı bir ekip oluşturduk bu ekibimizle Kentimizde kimsesizlerin Kimsesizi olmaya devam edeceğiz var gücümüzle uğraş vereceğiz Kızılay ismine yaraşır bir emek vermekteyiz. emeği geçen tüm arkadaşlara Başkanım Mehmet Sırrı Karahan adına teşekkürlerimi iletiyorum dedi.

Galeri
📆 02 Haziran 2022 Perşembe 10:33   ·   💬 0 yorum   👀 440 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 3 ARALIK 2022 Cumartesi(www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi – 2 Aralık 2022 Cuma – www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR