SİVEREK KIZILAY ŞUBESİNDEN ÜNİVERSİTELİ GENÇLERE GİYSİ DESTEĞİ – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER, Son Dakika » SİVEREK KIZILAY ŞUBESİNDEN ÜNİVERSİTELİ GENÇLERE GİYSİ DESTEĞİ
SİVEREK KIZILAY ŞUBESİNDEN ÜNİVERSİTELİ GENÇLERE GİYSİ DESTEĞİ
SİVEREK KIZILAY ŞUBESİNDEN ÜNİVERSİTELİ GENÇLERE  GİYSİ DESTEĞİ

Şanlıurfa’nın Siverek Kızılay Şubesi Üniversite kazanan maddi durumu zayıf olan Üniversite öğrencilerine Giysi desteğinde bulunuyor.

Siverek Kızılay Şubesi başkanı Mehmet Sırrı Karahan başkanlığında önemli işlere imza atmaya devam ediyor. Yardımlarını aralıksız devam eden ve kimsesizlerin Kimsesi olarak yardım faaliyetlerini devam ediyorlar Maddi durumu yetersiz olan Okumak için mücadele eden Üniversiteli öğrencilerini giydirerek önemli bir yardım kampanyasına imza attılar. Bu yıl Üniversite kazanan öğrencilerimizi Kızılay şubemize bekliyoruz onları giydirip mutluluklarına ortak olmayı hedefliyoruz.

Kızılay Şube Genel Sekreteri Faik Türkgezer; yapılan yardımlarla ilgili açıklamalarında Siverek Kızılay şubesi olarak Mehmet Sırı Karahan başkanlığında yeni yönetimimizle geldiğimiz günden bu yana önemli işlere imza atıyoruz. Son olarak maddi durumu iyi olmayan Üniversiteli Gençlerimizi yanında olup imkanlar dahilinde giydirip bir nebze olsun onları mutlu etmek istedik. Geleceğimizin gençlerini mutlu görmek onların ihtiyaçlarını karşılamak mutluluğuna ortak olmak güzel bir duygu Siverek Kızılay Şubesi olarak Gönüllü Kadın kolları başkanı Fatime Güler ve ekibine emek veren tüm Gönüllü Kızılay çalışanlarına ve başta bu imkanları yaratan başkanımız Mehmet Sırrı Karahan beye teşekkürlerimi iletiyorum dedi.

Yardımların hak sahiplerine ulaştırılması amacıyla titiz bir çalışmanın yönetim kurulunca yürütüldüğüne dikkat çeken Kızılay Şubesi kadın kolları başkanı Fatime Güler:” üniversite kazanan genç öğrencilere kıyafet hediye ettik. Bu yıl üniversitesi kazanan gençlere Moral vermek onların yalnız olmadıklarını hissettirmek istedik. Gittikleri her yerde Kızılay ailesi olarak yanlarında olduğumuzu bilmelerine istedik. Girdikleri bu akademik yolda başarılar diliyoruz Nice güzel başarılara imza atmalarını diliyoruz. Rabim yar ve yardımcıları olsun temennisinde bulunuyoruz”

Bu ve buna benzer yardım çalışmalarımız devam edecektir. Mehmet Sırrı Karahan başkanlığında Siverek Kızılay Şubesi olarak Kentimizde her kesime yardımlarımız konusunda ulaşmaya çalışıyoruz. Gönüllü ekibimiz kentte var gücüyle emek vererek çalışmaktadırlar. Vatandaşlarımızdan Kızılay şubesi olarak bir talebimiz vardır sadece ihtiyaç sahibi Dul Yetim Öksüz ve Eşi Cezaevinde bulunan Aileler bize başvursun bu hak onların hakkıdır.

Galeri
📆 16 Eylül 2022 Cuma 10:55   ·   💬 0 yorum   👀 707 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 1 Nisan Cumartesi 2023 (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 31 Mart 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR