MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER » SİVEREK KIZILAY ŞUBESİNDEN BİR DİZİ ETKİNLİKLER
SİVEREK KIZILAY ŞUBESİNDEN BİR DİZİ ETKİNLİKLER
SİVEREK KIZILAY ŞUBESİNDEN BİR DİZİ ETKİNLİKLER

KIZILAY KAN ALMA TIRI ÇALIŞANLARININ TIP BAYRAMI KUTLANDI

Siverek Kızılay Şubesince düzenlenen etkinlikler  kapsamında Kentimizi ziyaret eden  Kızılay Kan Alma aracında  görevli doktor,Hemşire ve Sağlık görevlerininin  görev başında Siverek Kızılay  Başkanı Mehmet Sırrı Karahanlı  ve  yönetim kurulu tarafından ziyaret edilerek Tıp bayramları kutlandı.

SİVEREK KIZILAY ŞUBESİNDEN DAR GELİRLİ AİLELERE YARDIM

Siverek Kızilay şubesi  dar gelirli dul yetim ve kimsesizlere 3.kg.kavurma dağıtımına başlandı yaklaşık olarak 1200  Aileye kavurma dağıtımı devam etmektedir.

Siverek Kızılay  Şube başkanı Mehmet Sırrı Karahanlı da ihtiyaç sahiplerine katkıda bulunmaktan mutlu olduklarını belirtip özellikle Ramazan ayında temel  gıda yardımının  daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşılması  için maddi imkanı elveren iş insanlarımızın katkılarını bekliyoruz.

Türk Kızılay’ının köklü bir geçmişe sahip olduğunu dile getiren Siverek Şube Başkanı Mehmet Sırrı Karahanlı, “Kızılay olarak her zaman insanların zor zamanlarında yanında olduğumuz gibi yanlarında olmaya devam edeceğiz. Kızılay denilince dil, din, ırk, ayrımı göstermeksizin savaş ve doğal

afetler sonrasında barınma, beslenme ve sağlık gibi sorunları çözen ilk akla gelen kurumdur. Kurumumuz fedekar insanlarımızdan  aldığı güç ile gücüne güç katıyor.Yıl içerisinde özelikle Ramazan ayında yardıma muhtaç ailelerimize gıda,giyim yardımlarımız devam edecektir.dedi.

Galeri
📆 16 Mart 2022 Çarşamba 11:54   ·   💬 0 yorum   👀 457 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK’TE ÖĞRENCİ VELİLİLERİ İMAM HATİP ORTAOKULU İÇİN KAYMAKAM İLE GÖRÜŞTÜ
Siverek Hedef Gazetesi 9 Aralık 2022 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR