SİVEREK KIZILAY ŞUBESİNDEN ÇAĞRI – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER » SİVEREK KIZILAY ŞUBESİNDEN ÇAĞRI
SİVEREK KIZILAY ŞUBESİNDEN ÇAĞRI
SİVEREK KIZILAY ŞUBESİNDEN ÇAĞRI

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında başlatılan “Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi” kampanyası kapsamında Siverek Kızılay Şube Başkanı Karahanlı Siverek’te de kurulması için çağrıda bulundu.

Program sürekli avukatı Siverekli Rahmi Özkan ile Siverek ilçesinde de “Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi”nin bulunması için görüşen Siverek Kızılay Şube Başkanı M. Sırrı Karahanlı Siverekli hayırseverlerden destek istedi.

Kısa sürede Türkiye genelinde karşılık bulan kampanya kapsamında Şanlıurfa’nın Siverek ilçesine de kurulması amacıyla Siverek Kızılay Şubesi Siverek’te bulunan kurumlar başta olmak üzere Sivil Toplum Kuruluşları ile Siverekli hayırsever işadamlarından kampanya ya destek verilmesi çağrısında bulundu.

Kızılay Şube Başkanı M. Sırrı Karahanlı konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti. ‘’Hanımefendi Müge Anlı tarafından başlatılan “Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi” kampanyası kapsamında Siverekli Avukatımız Rahmi Özkan Beyefendi ile görüşmelerimiz sonucu aşevinin Siverek’te kurulması için kampanya ya destek verilmesi gerektiğini bizlere iletti. Bizde Kızılay şubesi olarak elimizden gelen tüm imkânları kullanarak aşevinin ilçemizde kurulması için kurumlarımız, STK temsilcilerimiz ile Siverekli Hayırsever işadamlarımızdan destek bekliyoruz. İnşallah güzel bir dayanışma içerisinde kampanyayı destekleyerek aşevinin Siverek’e kazandırılması için elimizi taşın altına koyacağız, ben şimdiden destek verecek olan kurumlarımıza, STK Temsilcilerimize, derneklerimize ve hayırsever işadamlarımıza teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

 

 

📆 06 Mayıs 2022 Cuma 15:47   ·   💬 0 yorum   👀 626 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 2 Şubat 2023 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 1 Şubat 2023 Çarşamba (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR