MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER, Son Dakika » SİVEREK KIZILAY ŞUBESİ YENİ DOĞANLARIN YANINDA
SİVEREK KIZILAY ŞUBESİ YENİ DOĞANLARIN YANINDA
SİVEREK KIZILAY ŞUBESİ YENİ DOĞANLARIN YANINDA

SİVEREK KIZILAY ŞUBESİ VE KADIN TEŞKİLATINDAN DEVLET HASTANESİ YENİ DOĞAN BİRİMİNE ZİYARET

Siverek Kızılay Şubesi ve Kadın kollarından 200 yataklı Siverek Devlet Hastanesinde bulunan yeni doğan ünitesini ziyaret etti.
Siverek Devlet Hastanesi müdürü Kutbettin ahmer tarafından karşılanan Kızılay heyeti “HOŞ GELDİN BEBEK PROJESİ” Kapsamında 200 yataklı Siverek Devlet hastanesi yeni doğan bebek birimini ziyaret etti.
Kızılay Siverek Şubesi yönetim Kurulu Üyesi Eğitimci Faik Türkgezer ve Kadın kollarından sorumlu Başkan Fatime Güler ziyaret kapsamında yaptıkları açıklamalarında Bizler Mehmet Sırrı Karahan başkanlığında Siverek Kızılay şubesi olarak yeni oluşumumuzla gönüllerin ve kimsesizlerin kimsesi olmaya devam ediyoruz.

Kentimizde önemli derecede mümkün olduğu kadar Maddi durumu zayıf olan yetim öksüz ve kimsesiz ailelere ulaşmaya çalışıyoruz.

Bu ölçüde bu seferki durağımız Siverek Devlet Hastanemizde bulunan Yeni Doğan ünitemizde maddi durumu iyi olmayan ailelere “HOŞ GELDİN BEBEK PROJESİ” kapsamında 90 Parçadan oluşan kıyafet yardımında bulunduk Mehmet Sırrı Karahan Başkanlığımızda Siverek Kızılay Şubesi olarak maddi durumu iyi olmayan fakir kimsesiz öksüz ve yetim tüm bireylere ulaşmaya çalışıyoruz. bu işimiz bir gönüllülük işidir işimizi yaparken maneviyatımızı ön plana koyarak esaslı bir şekilde arkadaşlarımızla planlı programlı bir çerçeve içerisinde yapıyoruz. Bu ve buna benzer yardım çalışmalarımız devam edecektir. emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Dedi.

Galeri
📆 19 Ağustos 2022 Cuma 09:05   ·   💬 0 yorum   👀 410 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 3 Ekim 2022 Pazartesi – www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi 1 Ekim 2022 Cumartesi –  www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR