MENÜ ☰
SİVEREK MİRDESİ DERNEĞİNDEN GIDA YARDIMI
SİVEREK MİRDESİ DERNEĞİNDEN GIDA YARDIMI

Siverek İlçesinde faaliyet  gösteren Mirdesi Sosyal Dayanışma ve  Yardımlaşma Derneği Ramazan ayı münasebetiyle fakir ve  ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundu.

Mirdesi Derneğinin amacı ihtiyaç sahibi kişilere  maddi ve manevi  her türlü yardımda bulunmak, toplumda yardımlaşma bilincinin güçlenmesini sağlamak, iyi insan ve iyi toplum inşasına hizmet etmek, yeni işbirliği modelleri ve projelerle çağdaş ve sürdürülebilir yardımlaşma ve dayanışma ağları oluşturmak, yerel kültürün korunarak günümüz teknolojik olanaklarıyla gelişmesine ve geleceğe taşınmasına katkı sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Siverek Mirdesi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Şeyhmus Erdoğan , derneğin bu yıl Ramazan ayı çalışmalarına ‘’Ramazan’da rızkını paylaş’’ sloganıyla başladığını belirterek her yıl Ramazan ayında ki  yardım faaliyetlerinin bu yılda devam ettiğini ifade etti.Erdoğan : ‘’Siverek ilçemizde ihtiyaç sahibi ailelerini tespit edip dernek yetkilileri tarafından Ramazan ayı sürecisince gıda kolileri gönderme gayretinde bulunduk.Bu yardım çalışmamızı devam ettirecek imkanlar dahilinde ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam edeceğiz. Dinimizin de ön gördüğü gibi öncelikle aile içinde ki  yoksul ailelerimize  daha  sonra memleketimizde ki yoksul ihtiyaç sahibi ailelerimize  yardımında bulunuyoruz.Bu şekilde yoksulların  yanında olmaya çalışıyoruz.’’dedi.  Haber  Feyzi DONAN

Galeri
📆 11 Mayıs 2020 Pazartesi 13:50   ·   💬 2 yorum   👀 1.648 kez okundu   ·   Yazdır

“SİVEREK MİRDESİ DERNEĞİNDEN GIDA YARDIMI” için 2 cevap

  1. Mehmet dedi ki:

    Gıda yardim istiyoruz

  2. Mehmet bekar dedi ki:

    Kale mah abdalaga cad no 96 kat 1 Mehmet Bekar 05457687715

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 4 ARALIK 2020 CUMA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR