MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet » SİVEREK SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜNDEN STK’LARA ZİYARET
SİVEREK SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜNDEN STK’LARA ZİYARET
SİVEREK SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜNDEN STK’LARA ZİYARET

Tüm Ülkede olduğu gibi Siverek İlçesinde de Sosyal Hizmet faaliyetleri Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı kurulduktan sonra çeşitlenmeye başlanmış olup kadın, çocuk, yaşlı, engelli ve dezavantajlı bireylere yatılı ve gündüzlü hizmetler başta olmak üzere; sağlıklı aile yapısını kapsayan aile eğitimleri, evlilik öncesi danışmanlık hizmetleri ile mahkemelerde bilirkişilik işlemleri alanında vatandaşlara hizmet veren vatandaşlar için hayati önem taşıyan sosyal Hizmetler kurumunun işleyişi ve hizmet ağlarından bazı vatandaşların günümüzde halen haberi yok.

Siverek sosyal Hizmetler ilçe müdürü Mehmet Ülgen kurumun çalışmalarını Sivil Toplum kuruluşlarına anlatmak güç birliği yapmak amacıyla ziyaretlerine devem ediyor.

Ülgen; İstanbul Siverekliler Derneği, Fırat Gezginler Kulübü, Siverek Terziler Odası, Siverek Taraftarlar Derneği, Siverek Engelli Dernekleri ve birçok sivil toplum kuruluşu Siverek’i İl Yapma ve Kalkındırma Derneği (SİVİL-DER)’in çatısında buluşarak daha güçlü bir sosyal hizmet için fikir alışverişinde bulundu.

Ülgen; kadına şiddet ve her türlü çocuk istismarının önlenmesi ve diğer ihtiyaç sahiplerinin kuruma ve güvenlik güçlerine korkusuzca ulaşmanın yolu İlçede bulunan STK ve muhtarlarla işbirliğini geliştirerek kurumumuzun daha verimli ve aktif bir işleyişle vatandaşlara daha iyi hizmet vermek amacıyla toplantılar yapıyoruz. STK temsilcilerine bu konuda gösterdikleri yakınlıktan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

İlçede aktif görev yapan STK temsilcileri Sosyal Hizmetler Müdürüne çabalarından dolayı teşekkür ederek, her alanda sosyal hizmetlerin çalışmalarına katkı sunacaklarını belirtiler.

Galeri
📆 18 Kasım 2020 Çarşamba 16:41   ·   💬 0 yorum   👀 2.446 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 26 ŞUBAT 2021 CUMA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 24 ŞUBAT 2021 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

siverek gazeteleri Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Ak Parti Siverek Kadın Kollarından Kaymakam Ongu'ya Ziyaret Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu siverek hedef gazetesi Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Geleceğin Sanatçıları Belediye Kurslarında Yetişiyor ŞANLIURFA HABER Fatih Erbakan: Milli Uzay Çalışmalarını Destekliyoruz Ancak Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı ŞANLIURFA GAZETESİ siverek gazete Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! ŞANLIURFAHABER Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz siverek gazetesi Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Siverekli İşçileri Taşıyan Minibüs Kaza Yaptı: 11 Yaralı Viranşehir Belediyesi Osb Yolunu Genişletiyor gazete siverek BAŞKAN YILDIZ Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Şuçgad’tan Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı SİVEREKGAZETELERİ SİVEREK HABER ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SİVEREKHABER siverek Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu