MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » SİVEREK SOSYAL HİZMETLERDEN ENGELLİLER DERNEĞİNE ZİYARET
SİVEREK SOSYAL HİZMETLERDEN ENGELLİLER DERNEĞİNE ZİYARET
SİVEREK SOSYAL HİZMETLERDEN  ENGELLİLER DERNEĞİNE ZİYARET

Siverek Sosyal Hizmet Merkez Müdürlüğünden Siverek Engelliler yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine ziyaret gerçekleştirildi. Siverek Sosyal Hizmet Merkezi MüdürüMehmet Ülgen ve Müdür yardımcısı Hilal Göncü bulundukları ziyarette Siverek Engeliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin sıkıntılarına değindi.

 

Dünyayı etkisi altına alan covid-19 sonrası yavaş yavaş normalleşmeye dönen hayatta derneği gezen Ülgen ve Göncü derneğinin sorunlarıyla ilgilenerek derneğin bünyesinde bulunan eğitim sınıflarını gezdi.

Siverek Engelliler yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şeyhmus Karaburç ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Sosyal Hizmetler Kurumuyla engellilikler bir yerde kader birliği yaptığını engellilerin toplumda daha aktif sosyal yaşam içinde kendine güvenen birer bireyler olması için sosyal hizmetler Müdürlüğüyle birlikte yaşama dair projelerin hayata geçirilmesiyle engelsiz bir yaşamın mümkün olacağına değindi.

Sosyal Hizmetler müdürlüğü ise kapılarının her daim açık olduğunu, saat fark etmeksizin Engelli kardeşlerinin yanında olduğunu belirtti. Normalleşme döneminde birçok projenin hayata geçirilmesine değinen Ülgen” pandemi sonrası gerek sosyal gerek kültürel gerekse sanatsal alanda geride kaldığımız ve korona virüs nedeniyle ertelediğimiz birçokprojeyi de hayata geçireceğiz” ifadelerineyer verdi.

Galeri
📆 02 Temmuz 2020 Perşembe 17:29   ·   💬 0 yorum   👀 2.255 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 EKİM 2020 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 EKİM 2020 SALI www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR