MENÜ ☰
Siverek Tamam İnşaallah
Siverek Tamam İnşaallah

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi AK Bapti Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği her yerde sıcak ilgi görüyor, sevgi gösterileri ile karşılanıyor.

AK aday Aydın, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Avrupa Birliği (AB) Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar’ın da desteğiyle

Siverek tamam inşaallah” diyerek 31 Mart gecesi AK Partinin zaferini Siverekli hemşehrileriyle birlikte ilan edeceklerini söyledi.

Emaneti emin ellere teslim edecekler inşaallah

AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, Belediye Meclis Üyesi adayı Cenap Baylan’ın hazırladığı Hatipoğlu, Kaban ailesi toplantısına katıldıklarını belirterek

Şükürler olsun ki, her gittiğimiz yerde yakın ilgi görüyoruz. Vatandaşlarımızın özellikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile AB Uyum Komisyonu Başkanı Milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar’a olan teveccühlerini her fırsatta dile getiriyorlar.

Zaten Cumhurbaşkanımızın Şanlıurfa mitinginde de bağlılıklarını göstermişlerdi. Bu durum gösteriyor ki, Siverekli hemşehrilerimiz emaneti emin ellere teslim edecekler inşaallah.

Bizler de hiçbir zaman emanete hıyanet etmeyeceğiz. Sayın Vekilimiz Kasım Gülpınar gibi hemşerilerimize layık olmaya çalışacağız” dedi.

AK aday aile toplantılarında

AK Başkan adayı Şeyhmus Aydın, “Siverek İlçe Teşkilat üyeleri ile birlikte Belediye Meclis Üyesi adayı Cenap Baylan’ın düzenlediği ev programına katılarak Bablı Gümüştaş ailesine konuk olduk.

Yine Belediye Meclis üyesi adayı Muzaffer Kıran’ın düzenlediği Kejanlı, Atilla ailesi toplantısına katıldık.

Yine aynı teveccüh, aynı tatlı sohbetler bizleri sevindiriyor. Hepsine tek tek teşekkür ediyoruz. Allah hepsinden razı olsun” diyerek seçim çalışmalarını sürdürdü.

AK aday köy ziyaretlerinde

“AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın Belediye Meclis üyesi Hasan İzol ve AK Teşkilat üyelerimizle birlikte Soydan (Darbi) köyünü ziyaret ettik. Daha sonra da Topaç (Ağırce) köyünü ziyaret ettik.

31 Mart seçimlerinin önemini anlatarak dua ve destek talebinde bulunduk. Sağ olsunlar desteklerini esirgemeyeceklerini belirttiler” diyerek destek olan herkese teşekkür etti.

Ülkemiz gençlerle küresel güç olacak

Özellikle gençlere seslenen TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ise, “Sevgili Gençler. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi; siz, 2053 ve 2071 hayalimizi emanet ettiğimiz geleceğimizsiniz.

Doğruyu sizinle beraber tartışıp, hayata geçireceğiz. Yanlışları sizinle birlikte tespit edip, düzelteceğiz. Ülkemiz sizinle küresel güç olacak.

Onun için 31 Mart seçimlerinde oylarımız mutlaka emin ellere olmalı. AK Parti ve AK adaylarımız desteklenmeli.

Sizlerin üzerinize düşeni fazlasıyla yapacağınıza inancım tamdır” diyerek AK gençliği tebrik ettiğini belirtti..

AK Gençlik broşür dağıtıp destek istiyor

AK Parti Siverek Gençlik Kolları Başkanı İhsan Konacak ve Yönetim Kurulu üyeleri de, her gittikleri yerde, gece gündüz demeden, yağmur çamur demeden, dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyor, Perşembe Pazarı esnaflarını ve pazardaki vatandaşları ziyaret edip, Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın’ın Proje Broşürlerini dağıtarak dua ve destek istiyorlar.

📆 16 Mart 2019 Cumartesi 12:58   ·   💬 0 yorum   👀 378 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

22 EYLÜL SALI (www.siverekgazeteleri.com)
21 EYLÜL 2020 (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR