MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER » SİVEREK TERZİLER ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANLIK SEÇİMİ YAPILDI
SİVEREK TERZİLER ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANLIK SEÇİMİ YAPILDI
SİVEREK TERZİLER ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANLIK SEÇİMİ YAPILDI

Eski Başkan Mehmet Hanifi Ay yeniden seçilerek güven tazeledi

Siverek Terziler Esnaf ve sanatkârlar odası olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Siverek Ticaret ve Sanayi Odası salonunda yapılan olağan genel kurul toplantısında eski Başkan Mehmet Hanifi Ay ile İbrahim Halil İlmin aday oldu.

Önceki ki yıla ait, genel faaliyetler ve gelir gider cetvelinin, okunması ardından yapılan seçimde eski Başkan Mehmet Hanifi Ay üyelerden 255 oy alarak tekrar başkan seçildi. İkinci aday İbrahim Halil İlmin ise 52 oy aldı.

On yıldır, oda başkanlığında hiçbir ücret almadan oda başkanlığını yürüten Mehmet Hanifi Ay, tüm katılımcılara teşekkür ederek demokratik bir seçimin yapıldığını emeği hecen herkese teşekkür etti Mehmet Hanifi Ay ederek şunları kaydetti”  Öncelikle güzel bir seçim oldu. Bu güne kadar odam ve üye arkadaşlarıma yaptığım hizmetleri artırarak hizmetlerimize devam edeceğiz. Odaya kayıtlı olsun olması tüm esnaflarımızla iş birliğine giderek Siverek’imize daha çok nasıl yararlı olabiliriz diye daha çok düşünme ve çalışma yetkisini bize veren arkadaşlarımızın güvenine layık olmaya çalışacağız hepimiz için bu sürecin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Mehmet Hanifi Ay’ın tekrar başkan seçilmesi birçok üyeyi sevindirdi. Üyeler yaptığı açıklamada Başkanın Oda başkanlığı maaşının yanı sıra aylık genel kurul oturma ücretlerini almayarak odaya bağışladığını, her üyeye eşit mesafede üyeler için çaba gösteren bir başkan olduğunu ifade ettiler.

Galeri
📆 08 Ocak 2022 Cumartesi 15:30   ·   💬 0 yorum   👀 588 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef gazetesi -9 Ağustos Salı 2022 – www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi  – 8 Ağustos Pazartesi – www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR