MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » güncel, Manşet » SİVEREK TİCARET VE SANAYİ ODASINDA YAPILAN KOSGEB GİRİŞİMCİLİK KURSU SONA ERDİ
SİVEREK TİCARET VE SANAYİ ODASINDA YAPILAN KOSGEB GİRİŞİMCİLİK KURSU SONA ERDİ
SİVEREK TİCARET VE SANAYİ ODASINDA  YAPILAN KOSGEB GİRİŞİMCİLİK KURSU SONA ERDİ

 

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Şanlıurfa Hizmet Müdürlüğü ile Siverek Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde İlçemizde açılan girişimcilik eğitim kursları bugün sona eriyor.

KOSGEB ,30.000,00 TL geri ödemesiz 70.000,00 TL geri ödemeli desteklerinde ön koşul olarak istediği girişimcilik eğitimi için ilçemizde bir adım daha atarak girişimci…lik eğitimleri düzenledi.

Siverek Ticaret ve Sanayi Odasınında ev sahipliğini yaptığı eğitimler 28.11.2018 tarihinde Eğitim Destek ve Danışmanlık Uzmanı Mehmet İNAT eğitmenliğinde açılmış ve 4 gün sürmüştür.

İlçemizden yoğun talep gelen ve 30 kişinin başvurusunun kabul edildiği eğitimde süreklilik gösteren kursiyerlere sertifikaları verilecektir.

Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn.S.Serdal BUCAK’ında katıldığı eğitimde ,eğitmen Mehmet İNAT ile sohbet edip konu hakkında bilgi alan Bşk. BUCAK kendisine teşekkürlerini sunup kursiyerlere bundan sonraki iş hayatlarında başarılar diledi.sonraki iş hayatlarında başarılar diledi.Haber Mehmet  Fatih SERGİ

📆 03 Aralık 2018 Pazartesi 11:25   ·   💬 0 yorum   👀 511 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 24 EKİM 2020 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 23 EKİM 2020 CUMA www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR