MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » Siverekli Gazetecilerden HÜDA PAR’a Taziye Ziyareti
Siverekli Gazetecilerden HÜDA PAR’a Taziye Ziyareti
Siverekli Gazetecilerden HÜDA PAR’a Taziye Ziyareti

Siverek’te görev yapan gazeteciler, HÜDA PAR Siverek İlçe Başkanlığını ziyaret ederek Mehmet Yavuz için taziye dileklerinde bulundular.Siverek’te görev yapan gazeteciler, HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz’un vefatından dolayı, HÜDA PAR Siverek İlçe Başkanlığını ziyaret ederek taziye dileklerinde bulundular.

 

Çeşitli vesilelerle geldiği Siverek’e geldiği her dönemde, Siverekli gazetecilerle bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunan Yavuz, gazeteciler tarafından unutulmadı.

Gelen gazetecileri karşılayan HÜDA PAR Siverek İlçe Başkanı Abdulrahim Sımak, taziye ziyaretlerinden dolayı gazetecilere teşekkür etti.

Ziyaret ile ilgili gazeteciler adına açıklama yapan Gazeteci Şükrü Dolaş, Mehmet Yavuz’un hayatı boyunca insanlara doğruyu, iyiyi ve güzeli anlatmaya çalıştığını ifade etti.

Dolaş, “Ölüm acıdır, bazı ölümler zamansız gelir, fırtınalar gibidir. Fırtınaların şiddeti artıkça insanların yüreğinde çeşitli yaralar bırakır.

Mehmet Yavuz hocamızın da ölümü böyle bir etki oluşturdu. Zaman zaman kendisiyle görüşüyorduk.

 

Zaman zaman ise basın toplantılarında bir araya geliyorduk. Mehmet Yavuz; barışsever, bütünleştirici, hoşgörünün hâkim olduğu bir siyaset sürdürüyordu.

Yeter ki karşısındaki insanlar samimi olsunlar, düşünceleri ne olursa olsun, onların bağrına basar;  onlara doğruyu, iyiyi ve güzeli anlatmaya çalışırdı.

Zamansız kaybettik, tüm mazlumların başı sağolsun. Taziye dileklerinde bulunan, dua eden herkesten Allah razı olsun. Dualarımız kendisiyle olacak makamı cennet olsun. şeklinde konuştu.

Taziye ziyaretlerinden dolayı gazetecilere teşekkür eden HÜDA PAR Siverek İlçe Başkanı Abdulrahim Sımak, “Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Yavuz, uzun zamandır tedavi gördüğü hastalıktan dolayı vefat etmişti.

Bizlere taziye dileklerini ileten başta mensupları olmak üzere bizzat Kâhta’ya taziyeye gelen herkese çok teşekkür ediyoruz.

Acımızı paylaştıklarından dolayı Allah kendilerinden razı olsun. Mehmet Yavuz başkanımız, kendisini İslam’a adamış, bu yolda nice bedeller ödemiş değerli bir şahsiyetti. Allah ailesine ve sevenlerine sabırlar versin, makamı cennet olsun inşallah.” diye konuştu.  Haber Mehmet Fatih SERGİ

Galeri
📆 21 Ağustos 2019 Çarşamba 15:40   ·   💬 0 yorum   👀 459 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 30 KASIM 2020 PAZARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 KASIM 2020 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR