MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, güncel, Manşet » SİVEREKLİ İMAM SENDİKANIN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU
SİVEREKLİ İMAM SENDİKANIN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU
SİVEREKLİ İMAM SENDİKANIN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

Siverek ilçesinde uzun, yıllardan beridir imamlık yapan, din adamlarının, sosyal ve hukuksal haklarını korumak için bu yolda mücadele veren. Siverek Diyanet-Bir-Sen ilçe başkanlığı yapan Mahmut Bozkuş, Diyanet-Bir-Sen 2. Olağan kongresinde genel Başkan yardımcısı seçildi.
Kızılcahamam da yapılan Diyanet-Bir-Sen 2. Olağan kongresinde Genel Başkan Yardımcılığına, seçilen Mahmut Bozkuş, seçimin ardından yapılan açıklamada Teşkilatın sorunlarını yakından bilen, derdine ortak olan siyaset üstü sendikal anlayışla kimsenin ne dediğine, ne yaptığına bakmadan doğru çizgide yol almaya devam edeceklerine dikkat çeken, Bozkuş Şöyle konuştu ” zaman zaman ülkemizin iç ve dış sorunlarıyla ilgili görüşlerinin açıklayarak uluslararası bir sendikal anlayışta olduklarının altını çizdi. Ülkenin ve ümmetin inşası için hükümetin attığı adımları desteklediklerini, mazlum ve mağdur fertlerin umudunun Türkiye olduğunu bu nedenle yapılan hizmetlerin desteklenmesi gerektiğini” söyledi.

📆 05 Eylül 2020 Cumartesi 16:27   ·   💬 0 yorum   👀 1.635 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 4 ARALIK 2020 CUMA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR