SİVEREKLİ ÖĞRETMEN EĞİTİMİ MÜZİKLE SEVDİRİYOR – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
SİVEREKLİ ÖĞRETMEN EĞİTİMİ MÜZİKLE SEVDİRİYOR
SİVEREKLİ ÖĞRETMEN EĞİTİMİ MÜZİKLE SEVDİRİYOR

Şanlıurfa’’nın Siverek Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulunda sınıf öğretmeni olan Hüseyin Gökmen, okula yeni başlayan öğrencilere eğitimi sevdirmek sosyal ilişkilerini geliştirmek için öğrencileri boş zamanlarını müzik ve karagöz, Hacivat oyunuyla değerIendiriyor.

İlçe dışında ve ilçede çeşitli okullarda öğretmenlik yapan, müzikle iç içe olup sosyal bir öğretmen olan Gökmen ilçede ayrıca müzik guruplarıyla birlikte müziksel aktivitelerde bulunuyor.
Okul öğretmeni Hüseyin Gökmen ilköğretim haftası etkinliğinde Siverek Kent tiyatrosunun hazırladığı Hacivat karagöz oyunun ardından Okul Siverekli mahalli sanatçılarla okul bahçesinde etkinlik yapıp velilerin takdirini kazanırken öğrencelerde doyasıya eğlenmiş farklı bir ilköğretim haftası hazırlamıştı.

Çeşitli okullarda 27 yıldır öğretmenlik yapan Hüseyin Gökmen;” çocukların her zaman eğitimle iç içe olması sosyal ilişkilerinin geliştirilmesine katkı sunmak amacıyla, okulun bahçesinde çocuklara yönelik müzik, şiir ve tiyatro oyunu sahnelediklerini bu çalışmaların eğitim ve öğretim yılı boyunca ara ara yapılacağın” belirti.

Galeri
📆 28 Eylül 2022 Çarşamba 10:45   ·   💬 0 yorum   👀 536 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 23 Mart 2023 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 22 Mart 2023 Salı (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR