MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Manşet, SİVEREK SON DAKİKA HABER » SİVEREKLİ ŞAİR ÇETİNER’İN YENİ KİTABI RAFLARDAKİ YERİNİ ALDI
SİVEREKLİ ŞAİR ÇETİNER’İN YENİ KİTABI RAFLARDAKİ YERİNİ ALDI
SİVEREKLİ ŞAİR ÇETİNER’İN YENİ KİTABI RAFLARDAKİ YERİNİ ALDI

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde öğretmenlik yapan şair Ramazan Çetiner’in yeni şiir kitabı raflardaki yerini aldı.

 

Bir süre önce ‘Merhaba’ ismiyle ilk eserini şiir severlerin beğenisine sunan Ramazan Çetiner, eserlerini ‘Ferze’ ismiyle çıkardığı ikinci kitabında topladı.

 

Tarihi Paşa Konağı’nda gazetecilerle bir araya gelerek kitabının tanıtımını yapan Çetiner, şiirleri hakkında bilgi verdi.

 

Şiir yazmaya çocuk yaşlarda meraklı olduğunu belirten Çetiner, bu konuda gençlere fırsat verilmesi gerektiğini dile getirdi.

 

Yeni şiir kitabının heyecanını yaşadığını ifade eden genç şair, “Aslında bu yönde yeteneği olan gençlerinizin önünü açmamız gerekiyor. Eminim ki fırsat verildiğinde memleketimizden birçok cevher çıkar. Neden kentimizde buna yönelik şiir ve tiyatro atölyeleri olmasın ve yeteneği olan gençlerimiz orada hünerlerini sergilemesin ki? Belki de bu sayede gerek kentimize gerek ülkemize edebiyat dalında bir Nobel ödülü bile gelebilir.” dedi.

 

Kitaplarının internetten sipariş edilebileceğini belirten Ramazan Çetiner, kent merkezindeki kırtasiyelerden de temin edilebileceğini söyledi.

📆 30 Haziran 2020 Salı 14:29   ·   💬 0 yorum   👀 2.109 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 EKİM 2020 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 EKİM 2020 SALI www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR