MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet » SİVEREKLİ YAZARIN 3. KİTABI RAFLARDAKİ YERİNİ ALDI
SİVEREKLİ YAZARIN 3. KİTABI RAFLARDAKİ YERİNİ ALDI
SİVEREKLİ YAZARIN 3. KİTABI RAFLARDAKİ YERİNİ ALDI

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde yaşayan yazar Mehmet Ali Vurmak’ın son kitabı Şeytanın Günü Kayıp Kentin Laneti raflardaki yerini aldı.

Daha önce Son Kıyamet Evdeki Mezar ve Kurtların Sessizliği isimli iki kitabı yayımlanan yazar Mehmet Ali Vurmak kitaplarında Halepçe katliamı ve korku gerilime yer vermişti.

Son kitabında da korku ve gerilime yer veren yazar, İzmir’den başlayan ve Van’ın Akdamar adasında son bulan polisiye türü kitabı Fa yayınları tarafından basıldı.

Daha önceki kitaplarında Halepçe katliamında yaşanan trajediyi anlatmaya çalışan Vurmak, ezilen insanların çaresizliği ve adım adım yok olmaya yüz tutmuş bir halkın dramını dile getirdi.

Şeytanın Günü Kayıp Kentin Laneti kitabını anlatan yazar Mehmet Ali Vurmak, “Bu roman tadında yayımlanan kitabımı diğer kitaplarımdan ayıran belirli bazı özellikler var. Daha önceki kitaplarım genellikle kırsalı ön plana çıkarırken bu son yayınımda ise daha çok şehir ortamında geçen bir konuyu ele aldım. Daha önce çıkan kitaplarım toplumsal olayları ele alırken bu son çıkan romanımda ise tamamen gerilim ve polisiye türüne yer verdim. Genellikle Siverekli yazarların genellikle aşk, dram ve şiir tarzında kitaplar çıkarırken sanıyorum ki bu türde yazan tek yazan benim.” dedi.

Okurlara tüm şair ve yazarların aynı oranda desteklenmesi tavsiyesinde bulunan Vurmak, yalnızca birkaç yazara odaklanmanın yanlış olduğunu söyledi.

Yazarın son kitabının yanı sıra diğer kitaplarına Hürriyet ve Akademi kırtasiye ile Bilgi Kitap Dünyasında temin edilebileceği belirtildi.

 

Galeri
📆 18 Aralık 2020 Cuma 11:49   ·   💬 0 yorum   👀 1.860 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 21 OCAK 2021 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 20 OCAK 2021 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR