MENÜ ☰
Siverekliler Yeni Vali Ayhan’ı Bağrına Bastı
Siverekliler Yeni Vali Ayhan’ı Bağrına Bastı

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Siverek ilçesine  gelerek çeşitli temaslarda bulundu..

 

ilçe ziyaretleri kapsamında Siverek İlçesine gelen Vali Ayhan Kaymakamlığı ziyaret etti Kaymakam Aziz Gülbaşı tarafından karşılanan Vali Ayhan  yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Burada  Kıbrıs gazilerine, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti tarafından gönderilen Şeref madalyalarını takdim etti.

Vali Ayhan Siverek gençlik merkezini ziyaret etti burada çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü personeliyle bir araya gelen Vali Ayhan personellere görevlerinde başarı diledi. Ziyaretler kapsamında yapımı devam eden Ofis Park ve Halk Kütüphanesi inşaat alanını da gezen Ayhan, alanda incelemelerde bulundu.

 

Vali Ayhan Siverek’te Esnaf ziyaretleri kapsamında Buğday pazarı Hayvan Pazarı Hal Pazarı ve Çarşı Esnaflarını ziyaret ederek onlarla bir süre sohbet etti. Kentin gelişmesi ve kalkınması adına esnafların sorunlarını dinledi.

Vali Ayhan, Kore Gazisi Ayakkabı Tamircisi Nadir Göksel’i ziyaret etti. Şehit ailelerinin ve gazilerin her zaman kendileri için apayrı bir yeri olduğunu belirten Vali Ayhan, istedikleri an devletin tüm kapılarının şehit aileleri ve gazilere açık olduğunu söyledi..

Üretkenliği ve potansiyeli ile tarım ve hayvancılıkta yükselen değerlerinden Kendine has kültürü ile  bölgede adından söz ettiren bu güzel ilçemizi ziyaretim beni fazlasıyla memnun etmiştir. bizi samimi bir şekilde ağırlayan tüm Siverekli hemşerilerime teşekkürlerimi iletiyorum dedi.

 

 

 

 

Galeri
📆 25 Haziran 2022 Cumartesi 13:43   ·   💬 0 yorum   👀 964 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 3 ARALIK 2022 Cumartesi(www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi – 2 Aralık 2022 Cuma – www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR