MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, Manşet, SİVEREK SON DAKİKA HABER » SİVEREKLİLERDEN MÜFTÜSÜNE VEFA ZİYARETİ
SİVEREKLİLERDEN MÜFTÜSÜNE VEFA ZİYARETİ
SİVEREKLİLERDEN MÜFTÜSÜNE VEFA ZİYARETİ

Uzun bir dönem Siverek ilçesinde yaptığı dini ve sosyal çalışmalarla kısa sürede İlçe halkının takdirini kazanan Siverek eski ilçe müftüsüne Siverek Derneği ile ilçede yayın yapan İrfan ve Hedef gazetelerinin temsilcisinden ziyaret.

Siverek İlçesinde yaklaşık İki buçuk yıl hizmetinin ardından Diyarbakır Merkez ilçesi Kayapınar müftülüğüne atanan Mahmut Yıldızbaş’ı makamında ziyaret eden, Diyarbakır Siverekliler Derneği Burhan Erol başkanlığında Yönetim kurulu üyeleri ile ilçede yayın yapan iki gazetenin temsilcisi Hedef, genel yayın yönetmeni Feyzi Donan ile birlikte Diyarbakır Merkez ilçesi Kayapınar ilçe müftülüğüne atanan Mahmut Yıldızbaş’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade eden müftü Yıldızbaş”  Diyarbakır Siverekliler Derneği Başkanı Burhan Erol ve Yönetim Kurulu üyelerine aynı zamanda Gazeteci Feyzi Donan’a teşekkür” etti.

Diyarbakır Siverekliler derneğinden Siverekli müftüye plaket

Diyarbakır Siverekliler Derneği Başkanı Burhan Erol Kayapınar İlçe Müftüsü Yıldızbaş’a Derneğin bir plaketini hediye etti.

Diyarbakır Siverekliler Derneği Başkanı Burhan Erol ile Yönetim Kurulu Üyeleri ile Hedef gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Feyzi Donan Diyarbakır Kayapınar İlçe Müftüsü Mahmut Yıldızbaş’a sıcak karşılamasından dolayı teşekkür ettiler.

 

Galeri
📆 09 Ocak 2021 Cumartesi 16:26   ·   💬 0 yorum   👀 5.718 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 OCAK 2021 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 OCAK 2021 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR