MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, Manşet » Siverek’te 2020 Yılı Planlama Ve Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
Siverek’te 2020 Yılı Planlama Ve Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
Siverek’te 2020 Yılı Planlama Ve  Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde 2020 yılı planlama Koordinasyon toplantısı yapıldı. İlçenin Hasan Çelebi mahallesinde bulunan Ahmet Koyuncu teknik ve Anadolu Lisesi konferans salonunda düzenlenen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Siverek belediye Başkanı Şeyhmus Aydın, il ve ilçe Belediyesi başkan yardımcıları genel sekreter ve ŞUSKİ genel müdürü, meclis üyeleri ve daire amirleri katıldı.

 

Siverek’te yapılan çalışmalar hakkında Siverek Belediyesi yetkililerinden bilgi alan Başkan Zeynel Abidin Beyazgül çalışmaların koordineli yürütülmesi için periyodik olarak bu toplantıların yapılacağını belirtti.

Yaklaşık 3 saat süren toplantıda birim amirleri karşılıklı olarak 2020 yılı içerisinde yapılması planlanan hizmetleri anlattı.

Siverek’in hem nüfus hem de yüzölçümü bakımından büyüklüğüne değinen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül; “ Dün bu toplantımızı Karaköprüde düzenledik, icracı olan daire amirlerimizi alıp buraya geldik,

sizlerde buradasınız, Siverek’i tamamen masaya yatıralım istedik, hangi sorunumuz var, bu sorunla ilgili görüşlerimiz ve düşüncelerimizi açıklayalım istedik.

Burada sorunların bir kısmı çözüme kavuşacak bir kısmı da karara bağlanacak. Bu çalışma ile hedeflerimizi belirleyeceğiz.

Siverek ilçe olmaktan çıkmış artık bir şehir, burada belediye başkanımız Şeyhmus Aydın’la uyum içerisinde bir çalışma yürüteceğiz.

Siverek Türkiye ve Şanlıurfa bakımından önemlidir. Önümüzde 4 yıldan fazla bir zamanımız var verilen vaatlerin hepsi bir bir yerine getirilecektir” dedi.

Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın; “ Öncelikle böyle bir toplantıyı düzenledikleri için başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ediyorum tüm daire amirlerimiz burada, 2020 yılı planlama ve koordinasyon toplantımız ilçemizde bir takım çalışmaların hızlanmasına vesile olacak,

çalışmaları yürüten tüm daire amirlerimiz burada, belli aralıklarla Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül ve ekibi ile bu tür toplantılarımız devam edecek

Fen işleri daire başkanı, ŞUSKİ genel müdürü burada sahayı gezip çalışmaları yerinde görüp inceliyorlar, vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini götürme çabasındayız.

Bugün burada alınan karaların memleketimiz ve Siverek’imiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum dedi.

Toplantının ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın ilçe merkezinde bir dizi incelemelerde bulundu.

 

📆 30 Aralık 2019 Pazartesi 12:23   ·   💬 0 yorum   👀 617 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ


SİVEREK HEDEF GAZETESİ 21 HAZİRAN 2021 PAZARTESİ www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

siverek gazetesi Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Viranşehir Belediyesi Osb Yolunu Genişletiyor Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti SİVEREK HABER Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor ŞANLIURFA HABER Geleceğin Sanatçıları Belediye Kurslarında Yetişiyor Urfa Haber Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz gazete siverek siverek hedef gazetesi Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü siverek gazeteleri Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞANLIURFAHABER Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Şuçgad’tan ŞANLIURFA GAZETESİ Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! SİVEREKGAZETELERİ siverek BAŞKAN YILDIZ siverek gazete Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu SİVEREKHABER FATİH ERBAKAN BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK