MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » SİVEREK’TE 2020 YILININ İLK SABAH NAMAZI BULUŞMALARI GERÇEKLEŞTİ
SİVEREK’TE 2020 YILININ İLK SABAH NAMAZI BULUŞMALARI GERÇEKLEŞTİ
SİVEREK’TE 2020 YILININ İLK SABAH NAMAZI BULUŞMALARI GERÇEKLEŞTİ

Şanlıurfa İli Siverek İlçe müftülüğü tarafından organize edilen bu yılın ilk sabah namazı buluşması Sulu camiinde gerçekleştirdi.

Siverek ilçe müftülüğünün,  her ay düzenli olarak düzenlediği sabah namazı buluşmasının 2020 yılının ilk ayki sabah namazı programı  buluşması, Sulu camiinde gerçekleştirdi.

Programa İlçe Müftüsü Mahmut Yıldızbaş din görevlileri ve çok sayıda halk iştirak etti.

Sabah Namazı buluşma Programında ilçe Müftüsü Mahmut Yıldızbaş sabah namazını kıldırdı. Namazdan sonra her ay düzenli bir şekilde Allahın 99 isminden bu ay Esma-ül Hüsna’dan El Rafi ve El Hafit ismini cemaatla beraber okudu.

Müftü Yıldızbaş Sabah Namazının camilerde cemaatla kılmanın önemine vurgu yaparak özellikle  camilerde sabah namazlarına iştirak etmeleri gerektiğini değinerek  peygamber efendimizden hadisler vererek cemaatla namaz kılmanın önemi vurgu yaptı. Programdan sonra ilçe müftülüğü tarafından, programa katılan halka çorba ikram edilerek program son buldu.Haber Feyzi DONAN

 

Galeri
📆 04 Ocak 2020 Cumartesi 09:53   ·   💬 0 yorum   👀 851 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

19 EYLÜL 2020 CUMARTESİ (www.siverekgazeteleri.com)
18 EYLÜL 2020 CUMA (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR