MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » Siverek’te alt yapı kazı çalışmaları durduruldu.
Siverek’te alt yapı kazı çalışmaları durduruldu.
Siverek’te alt yapı kazı çalışmaları durduruldu.

Siverek’te Türk Telekom, DEDAŞ ve AKSA Gaz tarafından yapılan alt yapı çalışmaları bugün itibariyle durduruldu.

Türk Telekom, DEDAŞ ve AKSA Gaz firmaları tarafından yapılan çalışmalar nedeniyle vatandaş ve esnafın yaşadığı sıkıntıların en aza indirilmesi amacıyla paydaşlar tarafından çalışmaların yapıldığı bölgelerde düzenleme çalışmaları hızlı bir şekilde yapılmaya başlandı. İlçe merkezinde 21 mahallede eş zamanlı Siverek belediye fen işleri müdürlüğü koordinesinde başlayan yama çalışmalarına kısa sürede tamamlanacak. Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın’ın talimatı doğrultusunda başlanan çalışmalar ilgili yapılan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi. “ 2019 yılında ilçe genelinde Türk Telekom, DEDAŞ ve AKSA Gaz tarafından yapılan alt yapı çalışmaları bugün itibariyle durdurulmuştur. Mağduriyet yaşanan mahallelerimiz de vatandaşlarımızın mağdur olmaması adına böyle bir adım atmak ve vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek amacıyla çalışmalara başlandı. Kısa süre içerisinde fen işleri müdürlüğümüz koordinesinde başlatılan üst yapı düzenleme çalışmaları bitirilecektir’’ denildi.

Çalışmaların başlandığı Halilye mahalle muhtarı M. Fatih Çiftel, Dicle mahalle muhtarı İsmet Bilgen, Bağlar mahalle muhtarı Aziz Kökyük; “ Siverek Belediyesi ekipleri mahallemizde üst yapı çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı. Yaşanan mağduriyetin giderilmesi için çalışma başlatan Siverek belediyesine teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Galeri
📆 05 Ocak 2020 Pazar 16:43   ·   💬 0 yorum   👀 611 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

19 EYLÜL 2020 CUMARTESİ (www.siverekgazeteleri.com)
18 EYLÜL 2020 CUMA (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR