MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Manşet, SİVEREK SON DAKİKA HABER » SİVEREK’TE BAYRAM ÖNCESİ MUHTAÇ AİLE ÇOCUKLARINA AYAKKABI YARDIMI
SİVEREK’TE BAYRAM ÖNCESİ MUHTAÇ AİLE ÇOCUKLARINA AYAKKABI YARDIMI
SİVEREK’TE BAYRAM ÖNCESİ MUHTAÇ AİLE ÇOCUKLARINA AYAKKABI YARDIMI

Diyarbakır Siverekliler Derneğinden Ramazan Bayramı Öncesi  Şanlıurfa’nın Siverek İlçesinde Muhtaç Aile ve Çocuklarına Ayakkabı Yardımı yapıldı.

Yıllardır Diyarbakır da Siverekliler arasında sevgi ve saygı bağlarını güçlendirmek yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak amacıyla, kültürel ve sosyal faaliyetlerini devam ettiren  Diyarbakır Siverekliler yardımlaşma ve dayanışma Derneği Başkanı Burhan Erol ile  Dernek Yönetim kurulu üyeleri her yıl geleneksel  olarak yaptığı Siverek için bayram öncesi ayakkabı yardımlarına devam ediyorlar.

Dernek başkanı Burhan Erol ile yönetim kurulu üyeleri Diyarbakır’da hayırsever ve yardımsever esnaflar arasında başlattıkları ayakkabı yardım kampanyasında bay bayan ve çocuk ayakkabısı olmak üzere 200 çift ayakkabı desteği alarak , Siverek’te dağıtılmak üzere Gazeteci Feyzi Donan’a gönderdi. Siverek ilçesine  gelen  ayakkabılar  hak sahiplerine teslim edilmek üzere  muhtaç aile ve çocuklarına teslim edildi.

Gazeteci Donan Diyarbakır Siverekliler Derneğinin  her yıl Ramazan Bayram Öncesi Geleneksel hale getirdiği Ayakkabı yardımlarını bizlerde önceden tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya çalıştık  emeği geçen herkesten rabim razı olsun hayırlarını kabul etsin bu yardım kampanyası  Diyarbakır Siverekliler Derneğimizin Geçen Ramazan Ayı Öncesi Yaptığı Ayakkabı Yardımlarını Bu Yıl Korona Virüs Nedeniyle  Sıkıntılı Süreçten Dolayı  muhtaç ailelere geç ulaştırdık . Emeği geçen Diyarbakır  Siverekliler  Dernek Başkanı Burhan Erol ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim dedi.

Diyarbakır Siverek dernek başkanı Burhan Erol yaptığı açıklamada Şunları kaydetti; Ayakkabı yardımlarından dolayı  tüm Yönetim Kurulu üyelerime destek sağlayan tüm esnaflarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Biz imkanlar dahilinde görevimizi yapmaya çalıştık  Siverek her zaman yüreğimizdedir bu memleket İçin ne yapsak azdır dedi.

Galeri
📆 22 Mayıs 2020 Cuma 13:05   ·   💬 0 yorum   👀 734 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ – 244 KASIM 2020 – (www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETESİ – 23 KASIM 2020 – (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR